پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سفرهای هوایی آمریکایی‌ها سر به فلک می‌کشد

تاریخ خبر: // کد خبر: 191991 // // //


سفرهای هوایی آمریکایی‌ها سر به فلک می‌کشد

انتظار می‌رود برخلاف زمین‌گیر شدن هواپیماهای بوئینگ ۷۳۷ مکس، حجم سفرهای هوایی در ایالات متحده آمریکا در تابستان سال جاری میلادی به رکورد جدیدی دست پیدا کند.


سفرهای هوایی آمریکایی‌ها سر به فلک می‌کشد

به گزارش ایسنا، کارشناسان و پژوهشگران فعال در حوزه هوانوردی پس از بررسی‌های صورت گرفته و به‌دست آوردن آمار تعداد پرواز و بلیت‌های فروخته شده در ایرلاین‌های آمریکایی دریافته و اعلام کرده‌اند که انتظار می‌رود در بازه زمانی بین اول ژوئن تا آخر ماه اوت سال جاری میلادی، ۲۵۷.۴ میلیون مسافر در ایرلاین‌های فعال در ایالات متحده جابجا شده و سفر کنند که این در مقایسه با آمار مشابه تابستان سال گذشته که معادل ۲۴۸.۸ میلیون مسافر جابجا شده بود، شاهد یک رشد و افزایش ۳.۴ درصدی خواهد بود.

بر اساس گزارش رویترز، این کارشناسان همچنین عنوان کرده‌اند که ایرلاین‌های امریکایی در همین راستا به ازای اضافه شدن ۹۳ هزار نفر مسافر در روز به طرفداران سفرهای هوایی بالغ بر ۱۱۱ هزار صندلی به ناوگان هوایی خود باید اضافه کنند.

این در حالیست که برخی از شرکت‌های هواپیمایی آمریکایی نظیر ساوث‌وست ایرلاین و آمریکن ایرلاین تحت تأثیر زمین گیر شدن هواپیماهای بوئینگ ۷۳۷ مکس ۸ بسیاری از پروازهای رزرو شده خود را لغو کرده‌اند.

از آنجایی که دو فروند هواپیمای مدل بوئینگ ۷۳۷ مکس در چند ماه اخیر بدون هیچ دلیل معلوم و مشخصی سقوط کرده و تمامی سرنشینان آن نیز کشته شده و از بین رفته‌اند، بسیاری از کشورها و ایرلاین‌های جهان پرواز و فعالیت این مدل خاص از هواپیما را ممنوع اعلام کرده و یا به حالت تعلیق در آورده‌اند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو