پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | شورمیج: یکسان سازی قراردادها انجام می شود/ مظفر: وظیفه ما ارائه خدمت بی‎منت به همکاران است

تاریخ خبر: // کد خبر: 192220 // // //


شورمیج: یکسان سازی قراردادها انجام می شود/ مظفر: وظیفه ما ارائه خدمت بی‎منت به همکاران است

معاون توسعه مدیریت و منابع گفت: طرح یکسان‎سازی قراردادهای کارکنان با در نظر گرفتن افزایش حقوق همراه خواهد بود و ریالی از حقوق کارکنان کسر نخواهد شد.


شورمیج: یکسان سازی قراردادها انجام می شود/ مظفر: وظیفه ما ارائه خدمت بی‎منت به همکاران است

معاون توسعه مدیریت و منابع گفت: طرح یکسان‎سازی قراردادهای کارکنان با در نظر گرفتن افزایش حقوق همراه خواهد بود و ریالی از حقوق کارکنان کسر نخواهد شد.

علی شورمیج  در نخستین جلسه عمومی مدیران اداره کل آموزش و توسعه نیروی انسانی با کارکنان شرکت که امروز چهارشنبه، اول خرداد،‌ به منظور بررسی مسائل اداری و استخدامی کارکنان برگزار شد، با اشاره به اینکه پیگیری و رفع تمام موارد عنوان شده توسط کارکنان، نیاز به فردی متخصص و متبحر دارد که با ارتباط خوب خود با مراجع مرتبط همچون سازمان اداری و استخدامی بتواند آنها را برطرف کند، ‌گفت: خوشحال هستم که آقای مظفر این مسئولیت را پذیرفتند و بنده و هیات مدیره با حمایت از برنامههای ایشان یقین داریم که بسیاری از مسائل رفع خواهدشد.

وی با اشاره به بخشی از مسائل و درخواستهای مطرح شده توسط کارکنان نکاتی را به اختصار مطرح کرد: در حوزه امور کارکنان تلاشهای زیادی شده است و نباید این تلاشها را نادیده گرفت، مجموعه ورزشی در حال بازسازی است، برای بهبود وضعیت مهمانسراها، مدیریت واحد ایجاد خواهیم کرد، طرح یکسانسازی قرارداد کارکنان با در نظر گرفتن افزایش حقوق همراه خواهد بود که پروسه یی سه چهار ماهه دارد. برای پیگیری پرونده مسکن پرند نیز دفتر حقوقی مامور به پیگیری جدی شده است.

مظفر: وظیفه ما ارائه خدمات بی‎منت به همکاران است

همچنین مدیرکل اداره آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در جمع کارکنان گفت: وظیفه ما ارائه خدمات بی‎منت به همکاران است و هنر مدیریت این است که همه کارکنان با نگرش‎های مختلف را همراه خود کند تا بهترین خدمت را ارائه کند.

مظفر با اشاره به تجربیاتش در سازمانهای مختلف، گفت: شیوه نگرش و برداشت در مورد قوانین متفاوت بوده و سعی ما بر این است تا حد امکان از آنها به نفع کارکنان استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه موضوعات مربوط به امور پرسنلی بسیار زیاد و متنوع است، گفت: در مدت دو ماه حضورم در این شرکت، مسائل موجود را دسته بندی و در هیات مدیره مطرح کردهام.

مظفر ادامه داد: ما حتما اقدام به طبقهبندی و اولویتبندی مسائل کارکنان میکنیم و برای آن دسته از مسائلی که نیاز به اعتبار است تلاش خواهیم کرد که مجوزهای مالی لازم را بگیریم و برای باقی  موارد نیز با تغییر روش و حذف فرآیندهای زائد میتوانیم بسیاری از مسائل را حل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه روش ارتقای طبقه و رتبه و اعمال مدرک تحصیلی با وجود مقررات سخت دولت را در شرکت تغییر خواهد داد،‌ گفت: در بسیاری از وزارتخانه ها قرارداد معین و مشخص هیچ تفاوتی با هم ندارند و ما هم باید در این شرکت این موضوع را پیگیری کنیم و اولین طرح بنده همسانسازی حقوق و مزایای این کارکنان است به شکلی که سطح حقوق و مزایای کارکنان قرارداد معین به سطح کارکنان قرارداد مشخص برسد.

مظفر با اشاره بر اینکه پیش از پذیرش این مسئولیت شیوه عملکرد خود را برای هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و منابع را مطرح کرده و حمایتهای لازم را گرفته است،‌ گفت: در مورد مسائل مختلفی که توسط همکاران مطرح شد اقدامات لازم را در دستور کار قرار میدهیم.

همچنین در این جلسه مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران گفت: برای بهبود وضعیت همکاران ایثارگر طرحی را دادهایم که پس از بازنشستگی کاهش حقوق ایثارگران به نحوی جبران شود.

فرهبد ضمن قدردانی از مدیرعامل شرکت برای انتصاب وی، با وجود روحیه انتقادی، ادامه داد: به نظر من ایثارگر کسی است که اکنون ایثارگر باشد و بتواند حق و حقوق و مسائل همکاران خود را مطرح کند و جرات و شجاعت حرف زدن داشته باشد و من از همه همکاران ایثارگر میخواهم که در این زمینه بنده را کمک و همراهی کنند.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو