پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | دیدار خانم دکتر شرفبافی؛ سرپرست جدید شرکت هواپیمایی کیش با معاونین و مدیران

تاریخ خبر: // کد خبر: 193077 // // //


دیدار خانم دکتر شرفبافی؛ سرپرست جدید شرکت هواپیمایی کیش با معاونین و مدیران

سرکار خانم دکتر شرفبافی طی حضور در کیش ایر و انجام معارفه با معاونین و مدیران ، بخشی از اهداف و برنامه های خود را بیان نمودند .


دیدار خانم دکتر شرفبافی؛ سرپرست جدید شرکت هواپیمایی کیش با معاونین و مدیران

پس از انجام جلسه تودیع و معارفه در سازمان منطقه آزاد کیش ، سرکار خانم دکتر شرفبافی طی حضور در شرکت و برگزاری جلسه به بیان بخشی از اهداف و برنامه های خود پرداختند . در این جلسه که با حضور آقای کاپیتان نصرفرد ، مدیر عامل اسبق شرکت ، سرکار خانم دکتر شرفبافی؛ سرپرست و عضو هیأت مدیره کیش ایر و تمامی معاونین و مدیران شرکت برگزار گردید.
در ابتدا کاپیتان نصرفرد ضمن بیان عملکرد خود در زمان تصدی مدیریت عاملی شرکت هواپیمایی کیش از زحمات معاونین ، مدیران و کارکنان شرکت قدردانی کرد و سپس سرکار خانم دکتر شرفبافی برنامه های خود را تبیین نمود . ایشان با تشکر از زحمات کاپیتان نصرفرد ضمن اشاره به این مهم که سالهای خدمتی خود را در صنعت هواپیمایی مشغول بکار بوده و از نزدیک با مشکلات صنعت آشنا می باشند ، یکی از مهمترین اهداف خود را تقویت و توسعه نیروی انسانی کیش ایر بعنوان یک سرمایه بزرگ از لحاظ بنیه علمی و عملی و تأمین آرامش کارکنان و خانواده های ایشان دانست .
سپس ایشان با ذکر این نکته که کیش ایر بعنوان بازوی سازمان منطقه آزاد کیش رسالت تقویت صنعت توریسم و جذب گردشگر بیشتر به جزیره کیش را عهده دار می باشد ، یکی از مهمترین برنامه های خود را توسعه ناوگان هواپیمایی کیش به منظور افزایش مسیرهای پروازی از مبادی مختلف به مقصد کیش برشمرد . وی با بیان لزوم همسو بودن با اهداف و برنامه های مدیریت کلان سازمان منطقه آزاد کیش از تمامی معاونین و مدیران خواستار همراهی جهت تحقق این مهم گردیدند .
این جلسه با معرفی حاضرین و ارائه سابقه کاریشان به پایان رسید .
منبع : کن نیوز

دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو