پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بازدید روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان از مجتمع نیکوکاری خیریه رعد

تاریخ خبر: // کد خبر: 193528 // // //


بازدید روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان از مجتمع نیکوکاری خیریه رعد

با همت ستاد برگزاری مراسم هفته روابط‌عمومی، جمعی از مدیران و مدرسان روابط‌عمومی در روز روابط‌عمومی و مسؤولیت اجتماعی از مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد بازدید کردند.


بازدید روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان از  مجتمع نیکوکاری خیریه رعد

با همت ستاد برگزاری مراسم هفته روابط‌عمومی، جمعی از مدیران و مدرسان روابط‌عمومی در روز روابط‌عمومی و مسؤولیت اجتماعی از مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد بازدید کردند.

سید غلامرضا کاظمی‌دینان مدرس و کارشناس ارشد روابط‌عمومی به اتفاق جمعی از مدیران روابط‌عمومی با حضور در خیریه رعد از نزدیک با مراحل ثبت‌نام، پذیرش، آموزش و توانبخشی توان‌یابان رعد آشنا شدند. همچنین در بازدید از کارگاه‌های آموزشی نقاشی و سوخته‌نگاری روی چوب با محصولات و تولیدات هنرمندان توان‌یاب آشنا و با این هنرمندان به گفت و گو پرداختند.

در بخشی از این دیدار، نرگس لاله مسؤول واحد آموزش و منابع انسانی مجتمع رعد ضمن خیرمقدم به میهمانان گزارش کوتاهی از فعالیت‌های آموزشی ارایه کرد و افزود: مجتمع رعد حدود 40 عنوان دوره آموزشی در گروه‌های آموزشی؛ کسب و کارهای نوین، علوم پایه و علمی، هنری، ورزشی، مهارت‌های زندگی و فنون کامپیوتر را برگزار می‌کند و کارآموزانی که این دوره‌ها را با موفقیت طی ‌کنند، گواهینامه مهارت سازمان فنی و حرفه‌ای اعطا می‌شود.

مدیران و مدرسان روابط‌عمومی در هنگام بازدید از سالن ورزش خیریه رعد که با زمان تمرین ورزشکاران والیبال نشسته همزمان بود، به 2 گروه تقسیم شدند و با ورزشکاران مسابقه دادند. هیجان این بخش از برنامه که بدون برنامه‌ریزی قبلی اجرا شد، بسیار شوق‌انگیز و غافلگیر کننده بود.

در ابتدای این مراسم منصوره پناهی مدیرعامل رعد با حضور در جمع مدیران و مدرسان روابط‌عمومی فرارسیدن 27 اردیبهشت روز روابط‌عمومی و ارتباطات را به آنها تبریک گفت و در جایگاه مخصوص با حضار عکس دسته جمعی گرفت.

نفرات حاضر دراین بازدید عبارت بودند از: سید غلامرضا کاظمی‌دینان رئیس شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌عمومی، امیرعباس تقی‌پور عضو شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌عمومی، ابوالقاسم حکیمیان عضو شورای مشورت ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی، فرحناز فولادی عضو شورای مشورتی دبیرخانه ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی، بهنام تقی پور دبیر ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی، کامبد عضو شورای مشورتی ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی، بهروز تقی‌پور عضو شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌عمومی، صادق زاده مدیر روابط‌عمومی انجمن هموفیلی ایران،فرخنده دشتی سرپرست روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، دارابی مسئول بازاریابی و تبلیغات شرکت هواپیمایی آسمان و محمدکاظم میرزاپورمسئول مهمانسرا ، حمیدرضا بزمی عکاس و فیلم بردار و همراهی رضا عباسی ریاست اداره کارپردازی شرکت هواپیمایی آسمان.

منبع:فضای مجازی

 

 


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو