پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | جزئیات تعامل مالی ایرلاین‌ها و شرکت پخش/ بدهی‌ها تقسیط شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 193868 // // // // //


جزئیات تعامل مالی ایرلاین‌ها و شرکت پخش/ بدهی‌ها تقسیط شد

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: تعامل شرکت‌های هواپیمایی با شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی برای پرداخت بهای سوخت مناسب است و ‌پرداخت هزینه‌های سوخت و بدهی‌های قبلی، به صورت تقسیط شده در حال انجام است.


جزئیات تعامل مالی ایرلاین‌ها و شرکت پخش/ بدهی‌ها تقسیط شد

مقصود اسعدی سامانی درباره‌ تسویه حساب شرکت‌های هواپیمایی با شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی بابت دریافت سوخت، اظهار داشت: ‌در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی با شرکت پالایش و پخش تعاملات مالی‌ مناسبی دارند و ‌پرداخت هزینه‌های سوخت و بدهی‌های قبلی، به صورت تقسیط شده در حال انجام است.

وی با تأکید بر اینکه اغلب شرکت‌های هواپیمایی اقساط خود را در این باره به‌طور منظم پرداخت می‌کنند، اضافه کرد: البته دو شرکت هواپیمایی هم بابت مطالباتی که از دولت دارند، قرار است  این بدهی خود به شرکت پالایش و پخش را‌ با مطالبات خود از دولت تهاتر کنند.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی بیان کرد: ایرلاینی نظیر شرکت هواپیمایی آسمان از حدود دو سال پیش‌ بدهی خود را با شرکت پالایش و پخش محاسبه و تقسیط کرد.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی افزود: شرکتی نظیر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هم بدهی و طلب زیادی از دولت دارد که باید تهاتر شود.

اسعدی سامانی یادآور شد: به هر حال حساب مالی شرکت‌ها با پالایش و پخش درست شده است و امروز شرکت‌ها بدهی مانده، به شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ندارند.

 

منبع: فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو