پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افزایش پروازهای یاسوج در اما و اگر…!

تاریخ خبر: // کد خبر: 197434 // // // //


افزایش پروازهای یاسوج در اما و اگر…!

‌مدیر فرودگاه یاسوج گفت: تاکنون پاسخ مثبت قطعی برای افزایش پروازهای این فرودگاه از ایرلاین‌ها دریافت نکرده‌ایم.


افزایش پروازهای یاسوج در اما و اگر…!

«علی محسنیان» افزود: اما در حال مذاکره برای افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج هستیم.وی اظهار کرد: مذاکرات با شرکت‌های هواپیمایی ماهان، قشم ایر، آتا، و ایران‌ایر برای افزایش پروازها ادامه دارد.

مدیر فرودگاه یاسوج خاطرنشان کرد: تاکنون پاسخ مثبت قطعی برای افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج از هیچکدام از ایرلاین‌ها دریافت نکرده‌ایم. محسنیان تصریح کرد: اگر پاسخ مثبت از سوی ایرلاین‌ها داده شود، مراتب را به اطلاع مردم استان خواهیم رساند.

وی اضافه کرد: با هماهنگی مدیریت بحران استانداری از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه روز شنبه، ۱۸ خرداد ماه یک فروند بالگرد هوانیروز ارتش در فرودگاه یاسوج جهت کمک به خاموش کردن آتش سوزی جنگل‌ها مستقر شده است.

محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در سفر ۱۹ فروردین ماه ۹۸ خود به استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای مدیریت بحران این استان به مشکلات پروازهای فرودگاه یاسوج اشاره و اظهار کرده بود: قطع پروازهای فرودگاه یاسوج غیرقابل قبول بود و دستور دادیم پروازهای یاسوج اضافه شود و این موضوع را به جد پیگیری می‌کنم.

پروازهای”تهران – یاسوج” و بلعکس هم اکنون دو روز در هفته (دوشنبه و جمعه) از تهران به مقصد فرودگاه یاسوج و بالعکس انجام می‌شود. این پروازها روزهای دوشنبه ساعت ۱۲ و ۱۰ دقیقه از تهران و ۱۴ و ۱۰ دقیقه از یاسوج و روزهای جمعه ساعت ۷ و ۵۰ دقیقه صبح از تهران و ۹ و ۴۰ دقیقه از یاسوج به سمت تهران خواهد بود.

مردم و مسئولان برای تردد به یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد آن هم در این فصل گرم در روزهایی که فرودگاه یاسوج پرواز ندارد یا قید سفر را می‌زنند و بصورت زمینی با اتوبوس و سواری به تهران سفر می‌کنند و یا با سختی فراوان از مسیر فرودگاه “شیراز- تهران اقدام به مسافرت و پرواز می‌کنند.

به نظر می‌رسد که تنها دو پرواز طی یک هفته در فرودگاه یاسوج جوابگوی درخواست‌ها و تقاضای مردم یاسوج بعنوان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد نباشد که نیاز به نگاه ویژه مسئولان و متولیان امر استانی و کشوری برای این مشکل اساسی تدبیری اساسی بیندیشند و این مشکل را یک بار برای همیشه برطرف کنند.

 

منبع: با اندکی اضافات و تلخیص ازایسنا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو