پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بازدید کاپیتان زنگنه و قاسمی از معاونت پشتیبانی “هما”

تاریخ خبر: // کد خبر: 197578 // // // // //


بازدید کاپیتان زنگنه و قاسمی از معاونت پشتیبانی “هما”

ریاست هیات مدیره و مدیر عامل “هما” روز نوزدهم خرداد ماه سال جاری ضمن بازدید از قسمت پشتیبانی، با معاون و مدیران این قسمت دیدار و گفتگو کردند.


بازدید کاپیتان زنگنه و قاسمی از معاونت پشتیبانی “هما”

ریاست هیات مدیره و مدیر عامل “هما” روز نوزدهم خرداد ماه سال جاری ضمن بازدید از قسمت پشتیبانی، با معاون و مدیران این قسمت دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار، مدیرعامل “هما “در جمع مدیران این قسمت بیان داشتند: پشتیبانی به عنوان قلب مجموعه، تامین کننده زیرساخت ها وتجهیزات مورد نیاز شرکت و از مهمترین بخش های “هما “به شمار می رود. گستردگی حیطه فعالیت والبته مهم و حیاتی بودن امور ایجاب می نماید این قسمت برای رساندن “هما “به جایگاه واقعی خود، با برنامه ریزی مناسب و بودجه لازم، اقدامات زیر بنایی واساسی انجام دهد.

ایشان با تاکید بر توانایی نیروی انسانی “هما “و ارزشمند بودن این سرمایه برای شرکت افزودند: “هما” سرمایه های ارزشمندی باعنوان ” نیروی انسانی” دارد که می توانند به نحو احسن توانمندی های خود را نشان دهند. این توان بالقوه در شرکتی مانند “هما ” یک دارایی است و همه باید ضمن حفظ همدلی و یکپارچگی در بخش های مختلف، با نمایش توانمندی، همیاری و همکاری، شرکت را در رسیدن به اهداف خود یاری نمایند.

مدیرعامل “هما” در پاسخ به پیشنهاد معاونت پشتیبانی درراستای صرفه جویی درمصرف انرژی و استفاده از پنل های خورشیدی خطاب به حاضران اظهار داشتند: امروزه استفاده از تکنولوژی های روز می تواند صرفه جویی هایی را در بخش های مختلف به همراه داشته باشد و “هما ” از این امر به دور نیست. تجهیز قسمت های مختلف شرکت به پنل های خورشیدی در جهت کاهش هزینه ها و خودکفایی در بخش انرژی پیشنهاد بسیار خوبی است و بنده استقبال می کنم و می بایست در دستورکار قرارگیرد.

ایشان در ادامه به تجهیز و به روز رسانی امکانات زیر ساختی و ارتباطی شرکت اشاره کرده و افزوند: به روز رسانی تجهیزات و سیستم های ارتباطی شرکت از جمله اقداماتی است که باید به آن توجه کرد. استفاده از ناوگان مناسب دربخش حمل ونقل نیز از دیگر برنامه هایی است که باید توسط قسمت پشتیبانی مد نظر قرار گیرد.

مدیرعامل “هما” به راه اندازی درمانگاه “هما” در شهرک اکباتان جهت پرسنل شاغل و بازنشسته اشاره کرده و افزودند: این اقدام یکی از اولویت های شرکت است که باید ضمن بررسی و پیش بینی بودجه، اجرای آن در دستور کار قرارگیرد.

کاپیتان زنگنه درپایان سخنان خود ضمن تاکید مجدد بر لزوم برنامه ریزی دقیق جهت انجام پروژه ها گفتند: باید براساس اولویت ها برنامه ریزی کنیم و جهت تجهیز و انجام پروژه های شرکت اقدام نماییم.

در این دیدار معاون پشتیبانی درگزارشی به اقدامات انجام شده توسط این قسمت اشاره کرد و گفت: راه اندازی سامانه “ستاد” برای ساماندهی و شفاف سازی خرید های شرکت، به روز رسانی سیستم های کامپیوتری قسمت های مختلف از نظر سخت افزاری و نرم افزاری، به روز رسانی ساز و کار قراردادهای املاک “هما “، تعمیر تجهیزات گرمایشی وسرمایشی ساختمان ها، بازسازی باشگاه “هما” و … ازجمله اقدامات این قسمت بوده است.

 

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی IranAirChannel


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو