پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آمادگی فرودگاه‌های کشور برای انتقال حجاج

تاریخ خبر: // کد خبر: 198019 // // //


آمادگی فرودگاه‌های کشور برای انتقال حجاج

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی دیدار و درباره خدمات در دست ارائه برای زائران حج ۹۸ و فعالیت‌های صورت گرفته در بخش‌های مختلف برای تسهیل در روند اعزام و بازگشت زائران گفتگو کرد.


آمادگی فرودگاه‌های کشور برای انتقال حجاج

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی دیدار و درباره خدمات در دست ارائه برای زائران حج ۹۸ و فعالیت‌های صورت گرفته در بخش‌های مختلف برای تسهیل در روند اعزام و بازگشت زائران گفتگو کرد.در این دیدار که حسین اسفندیاری عضو هیأت مدیره و مسوول عملیات فرودگاهی نیز حضور داشت، امیرمکری آمادگی فرودگاه‌های کشور را برای انتقال بیش از ۸۶ هزار زائر به عربستان و خدمات‌دهی به حجاج اعلام کرد.

وی با اشاره به بازه زمانی اعزام حجاج به سرزمین وحی، تصریح کرد: تلاش‌ شده است این سفر معنوی با تسهیلات و روند مناسب آغاز شود و خاطره خوبی برای حجاج و خانواده هایشان داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی نیز در این دیدار از تلاش دست اندرکاران شرکت فرودگاه‌های کشور، سازمان هواپیمایی کشوری و ترمینال سلام در فرودگاه امام خمینی(ره) و پلیس فرودگاه‌ها برای فراهم کردن تسهیلات لازم و امکانات مناسب برای عملیات انتقال و بازگشت حجاج بیت الله الحرام تقدیر کرد.

وی گفت: فرودگاه نقطه شروع و پایان سفر معنوی حج است و این سفر برای اکثر حجاجی که اعزام می‌شوند، یک سفر برای یک بار در تمام عمر است و باید تلاش شود تا خاطره‌ خوب و ماندگار در ذهن حجاج نقش بندد.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو