پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پهپاد ویژه فیلم برداری حرفه ای

تاریخ خبر: // کد خبر: 198505 // // //


پهپاد ویژه فیلم برداری حرفه ای

شرکت چینی دی جی آی که در زمینه تولید انوع پهپاد فعالیت دارد از تولید پهپاد تازه ای به نام استورم خبر داده که یک پهپاد حرفه ای فیلم برداری هوایی توصیف شده است.


پهپاد ویژه فیلم برداری حرفه ای

به نقل از تک رادار، شرکت چینی دی جی آی که در زمینه تولید انوع پهپاد فعالیت دارد از تولید پهپاد تازه ای به نام استورم خبر داده که یک پهپاد حرفه ای فیلم برداری هوایی توصیف شده است.این پهپاد دارای هشت پروانه برای حفظ تعادل در هوا بوده و می تواند با استفاده از سیستمی موسوم به Ronin 2 PTZ در زوایای مختلفی در هوا قرار گرفته و از صحنه مورد نظر فیلم برداری کند.

این پهپاد می تواند تجهیزات فیلم برداری حرفه ای به وزن حداکثر 18.5 کیلوگرم را هم حمل کند که بیش از پهپادهای مشابه موجود در بازار است. استورم با سرعتی برابر با 80 کیلومتر در ساعت در هوا پرواز می کند و البته در صورت فعال شدن قابلیت مکان یابی جی پی اس این سرعت به 60 کیلومتر در ساعت کاهش می یابد.

پهپاد مذکور می تواند در سرمای حداکثر منفی 10 درجه سانتیگراد نیز به فعالیت ادامه دهد و حداکثر مدت زمان پرواز آن بعد از شارژ باتری 25 دقیقه است، هر چند این زمان در صورت افزایش وزن تجهیزات به بیش از 12 کیلوگرم به 15 دقیقه کاهش می یابد. پهپاد یادشده فقط به سینماگران حرفه ای فروخته می شود و عرضه آن فعلا محدود به چین است. قیمت استورم هنوز اعلام نشده است.

 

منبع:خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو