پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | احداث فرودگاه در شهرستان/آغاز عملیات 5 راهدارخانه در الیگودرز

تاریخ خبر: // کد خبر: 199087 // // //


احداث فرودگاه در شهرستان/آغاز عملیات 5 راهدارخانه در الیگودرز

محمد خدابخشی ،نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: الیگودرز مستعد احداث فرودگاه است.


احداث فرودگاه در شهرستان/آغاز عملیات 5 راهدارخانه در الیگودرز

محمد خدابخشی در مراسم گازرسانی به شهر شول آباد و ۴۳روستای الیگودرز، اظهار کرد: سه سال از دوره چهارساله نمایندگی مجلس شورای اسلامی سپری شده که در این مدت پیگیری‎های زیادی برای ایجاد زیرساخت‎ها در شهرستان الیگودرز انجام شده است.
وی تصریح کرد: شهرستان محرومی که در تمام مسائل زیرساختی براساس شاخص‎ها وضعیت آن از تمام شهرهای استان بدتر بود.
نماینده مردم الیگودرز در مجلس خاطرنشان کرد: یکی از مطالبات مردم ززوماهرو موضوع گازرسانی بود که انتظار می‎رفت پیگیری کنیم و زمان زیادی برای این مسئله گذاشتیم.
خدابخشی اضافه کرد: طی سه سال‎گذشته بیش از 50 روستای شهرستان گازرسانی شده است.
وی با اشاره به حمل و نقل جاده‎ای، افزود: محور خرم‎آباد به شول آباد برای ما مهم است که در خواست من از وزیر راه و شهرسازی ارتقا جاده الیگودرز- شول آباد -پیرامام و … است.
نماینده مردم الیگودرز در مجلس اضافه کرد: در حال حاضر 4 راهدارخانه در شهرستان الیگودرز فعال بوده که مجوز ۵راهدارخانه دیگر گرفته شده، تامین اعتبار شده و عملیات آنها آغاز شده است.
خدابخشی بیان کرد: برای ایمن سازی محور الیگودرز به شول آباد برای پوشش تلفن همراه آن تلاش‎های زیادی انجام شده است.
وی با بیان اینکه برای سایر زیر ساخت‎ها نیز پیگیری‌های زیادی انجام شده است، افزود: اعتبار حمل و نقل ریلی در سال ۳میلیارد بود که در حال حاضر ۲۰ میلیارد است.
نماینده مردم الیگودرز در مجلس ادامه داد: الیگودرز مستعد احداث فرودگاه است که مجوز آن گرفته شده و در مجلس مصوب شده و رئیس جمهور ابلاغ کرده است.
خدابخشی اظهار کرد: الیگودرز جز شهرهای است که فرودگاه در آن احداث خواهد شد و دولت هزینه احداث فرودگاه را به عهده خواهد گرفت.
وی با اشاره به حوزه بهداشت و درمان، گفت: تمام شاخص‎های بهداشتی در شهرستان ارتقا و بهبود داده شده و اورژانس هوایی که در الیگودرز راه‎اندازی شده که به مناطق ززوماهرو، صعب العبور و سایر مناطق خدمات ارائه می‎دهد هزینه هر پرواز آن زیاد است ولی ارائه خدمت به این مناطق محروم رایگان است.
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شو.رای اسلامی اظهار کرد:  مجوز  پروژه‎های مختلف اشتغال‎زایی نیز در شهرستان مانند کارخانه کاغذ سازی، پیست اسکی، مجتمع گردشگری حوضیان و کارخانه لاستیک سازی گرفته شده که در سه سال اخیر و در شرایط تحریم انجام شده که اتفاق بزرگی است.
خدابخشی با اشاره به پروژه قم‎رود، افزود: زیان‎های زیادی به مردم الیگودرز وارد کرد و ناراضی بودند که در حال حاضر از همین پروژه مجوز برداشت آب برای ۹۹روستابه جمعیت ۳۸هراز نفر گرفته شده است.

 

 

منبع : ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو