پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | احیا باشگاه ورزشی “هما” در دستور کار است

تاریخ خبر: // کد خبر: 199113 // // // //


احیا باشگاه ورزشی “هما” در دستور کار است

با حضور ریاست محترم هیئت مدیره و مدیرعامل “هما”، تنی چند از چهره های برتر ورزشی کشور، پیشکسوتان ورزشی “هما”، معاونان و مدیران شرکت، از قهرمانان و مدال آوران باشگاه فرهنگی، ورزشی “هما” تجلیل به عمل آمد.


احیا باشگاه ورزشی “هما” در دستور کار است

با حضور ریاست محترم هیئت مدیره و مدیرعامل “هما”، تنی چند از چهره های برتر ورزشی کشور، پیشکسوتان ورزشی “هما”، معاونان و مدیران شرکت، از قهرمانان و مدال آوران باشگاه فرهنگی، ورزشی “هما” تجلیل به عمل آمد.

در این آیین، مدیر عامل “هما”، ضمن تقدیر وتشکر از حضور پیشکسوتان ورزش کشور در جمع هماییان گفتند: امروز از تمامی معاونین خواستم که در این بازدید حضور داشته باشند تا حمایت از ورزش را به عنوان یک خط مشی ابلاغ کنند.

کاپیتان زنگنه ضمن قدردانی از زحمات رییس ارشد مجتمع فرهنگی، ورزشی “هما”، با اعلام حمایت از ورزش بانوان فرمودند: «در زمان تصدی سرکار خانم دکتر شرفبافی گام های خوبی در مجتمع برداشته شده و انشاالله گام های بعدی باید با صلابت بیشتر و استوارتر برداشته شود».

مدیرعامل “هما” با اشاره به هویت تاریخی ابنیه “هما” اضافه کردند: ابنیه “هما” هویت ماست و نیاز به جلای دوباره دارد. ابنیه “هما” افتخاری است که بیش از 50 سال قدمت دارد. ما موضوع ورزش و باشگاه “هما” را انشالله دوباره احیا خواهیم کرد و در این راستا باید پرتوان عمل کنیم تا آیندگان تاثیراین اقدامات را مشاهده کنند.

کاپیتان زنگنه در مورد اختصاص بودجه به باشگاه گفتند: به فرمایش حضرت علی علیه السلام « قدر الرجل علی قدر همته »،« ارزش مرد به اندازه همت اوست ». مباحث مالی، عاملی موثر است اما عامل اصلی نیست. ما به همت شما نیاز داریم. شعار «”هما” دوباره دراوج »صحیح نیست. “هما” همیشه دراوج است. ما باید با کمک گرفتن از تجارب پیشکسوتان و با همتی مضاعف راه را برای آینده جوانان هموار کنیم.

مدیرعامل “هما” ورزش را عامل نشاط، سلامتی و افزایش انگیزه دانسته و افزودند: جامعه ما از پیشکسوتان معاصر ورزشی خود که جمعی از آنان امروز در مراسم حضور دارند به گرمی و افتخار یاد می کند. این ورزش قهرمانی است. اما ورزش همگانی نیز به سلامت جامعه و پیشگیری از ناهنجاری های اجتماعی کمک می کند. من قاطعانه از ورزش “هما” حمایت کرده و به تمامی معاونین دستور می دهم که از ورزش “هما” حمایت کنند.

خلبان زنگنه با اشاره به اینکه هر گونه سرمایه گذاری در ورزش، سرمایه گذاری برای آینده است، فرمودند: اگر پیشکسوتان، امروز در جمع ما حضور دارند به دلیل عملکرد صحیح مسئولان گذشته باشگاه بوده است. ما می خواهیم فرزندان “هما” در این باشگاه تربیت یافته و قهرمانان آینده کشور باشند. برای حضور دوباره “هما” در میادین ورزشی باید با همراهی پیشکسوتان به ویژه قهرمانان این جمع، همت داشته باشیم تا این پیوند دوباره برقرار شود.

دراین مراسم رییس هیئت مدیره ومدیرعامل “هما” به همراه آقایان هادی ساعی، قهرمان تکواندوی جهان و المپیک و کریم باقری، بازیکن سابق تیم پرسپولیس از پوستر« پیوستن “هما” به پویش مبارزه با پلاستیک وپاک سازی محیط زیست » رونمایی کردند. همچنین شعار « “هما”، همپای هوای پاک » نیز ابداع و معرفی شد
درپایان این مراسم از ورزشکاران مدال آور همایی در میادین مختلف ورزشی که با تلاش خود موفقیت های بزرگی را برای “هما” در عرصه ورزش کشور کسب نمودند با اهدا لوح وجوایز تقدیر به عمل آمد.

شایان ذکر است در ابتدای این بازدید، مدیرعامل “هما” از زمین های چمن طبیعی و مصنوعی ،سالن های بدنسازی، زمین تنیس، استخر و سایرامکانات ورزشی باشگاه بازدید کرده و دستوراتی جهت بازسازی امکانات باشگاه به مسوولان مربوطه ابلاغ نمودند.

 

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی IranAirChannel


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو