پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بازداشت خدمه پرواز هواپیمای خطوط سعودی در تونس

تاریخ خبر: // کد خبر: 199750 // // // //


بازداشت خدمه پرواز هواپیمای خطوط سعودی در تونس

نیرو‌های امنیتی فرودگاه تونس قرطاج خدمه هواپیمای متعلق به خطوط هوایی سعودی را به ظن دست داشتن در اجرای اقدام خشونت‌آمیز و تلاش برای قتل بازداشت کردند


بازداشت خدمه پرواز هواپیمای خطوط سعودی در تونس

به نوشته روزنامه اینترنتی رای الیوم، نیرو‌های امنیتی فرودگاه “تونس قرطاج” خدمه هواپیمای متعلق به خطوط هوایی سعودی را به ظن دست داشتن در اجرای اقدام خشونت آمیز و «تلاش برای قتل» بازداشت کردند.

رادیو موزاییک تونس اعلام کرد نیرو‌های امنیتی روز شنبه با مجوز دادستانی، خدمه این هواپیما را به ظن دست داشتن یکی از آن‌ها در اجرای اقدام خشونت آمیز علیه یکی از خدمه پرواز در حومه منطقه قمرت نزدیک مرکز پایتخت تونس، بازداشت کردند. این منبع اشاره نکرد که خدمه پرواز تابعیت سعودی دارند یا خیر.

رادیو موزاییک به نقل از برخی منابع امنیتی اعلام کرد یکی از افراد خدمه پرواز را که در معرض اقدامات خشونت آمیز قرار گرفته بود، کنار استخر یافتند. فرد یاد شده به سبب اینکه مورد خشونت و در معرض قتل قرار گرفته بود، اوضاع وخیمی داشت.

به گفته منابع، این فرد هم اکنون برای درمان در بخش ریکاوری یکی از بیمارستان‌ها در تونس بستری است و دیگر افراد خدمه پرواز (اعم از خلبان ها، کمک خلبان‌ها و مهمانداران پرواز) برای مشخص شدن مسائل پنهان این اقدام خشونت آمیز، تحت بازجویی قرار دارند.

منابع مطلع افزودند مقامات فرودگاه، سفر این هواپیما را لغو کرده و همچنین مانع از سفر خدمه پرواز تا مشخص شدن نتایج تحقیقات شده اند.

 

منبع : بولتن نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو