پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پول مسافران جامانده پرواز مشهد عودت داده شد/ شرکت چارترکننده انحصاری نیست

تاریخ خبر: // کد خبر: 200904 // // //


پول مسافران جامانده پرواز مشهد عودت داده شد/ شرکت چارترکننده انحصاری نیست

مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان در خصوص گلایه چند نفر از مسافران مبنی بر خروج آنها از پرواز همدان ـ مشهد گفت: دو نفر از مسافران این پرواز اعلام کنسلی کردند که هزینه بلیت آنها به صورت کامل پرداخت شد.


پول مسافران جامانده پرواز مشهد عودت داده شد/ شرکت چارترکننده انحصاری نیست

در تاریخ 98.3.21  پرواز مشهد ـ همدان به دلیل سنگین بودن هواپیما نسبت به پیاده کردن 12 نفر از مسافرین اقدام نمود. متاسفانه نحوه پیاده کردن مسافرین هم ناعادلانه بود. در حالی که مدعی بودند ما افرادی را که آخر کارت پرواز گرفته اند پیاده می‌کنیم در این زمینه بی عدالتی به خرج دادند و خود بنده که مطمئن بودم بسیار جلوتر از بعضی دیگر کارت پرواز گرفته‌ام مانع از مسافرت اینجانب شدند.هر چه اصرار کرده و درخواست دیدن فیلم فرودگاه را نمودم قبول نکردند. جالب آنکه در تمام کارت پروازها هم ساعت 12:55 ذکر شده بود!متاسفانه قشم ایر به عنوان یک شرکت هواپیمایی فرودگاه همدان را به انحصار خود درآورده و پاسخگویی مناسبی ندارد. از آن بدتر مسئولین فرودگاه همدان کاملا نسبت به این ظلم قشم ایر ساکت بودند و حرفی نمی‌زدند.

بر همین اساس مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان اظهار کرد: از مجموع 12 نفری که به خاطر درجه حرارت هواپیما از پرواز پیاده شدند، سفرشان با هزینه فرودگاه و شرکت هواپیمایی به تهران منتقل شدند و همان روز از تهران به صورت هوایی به مشهد سفر کردند.

سید حمید صائمین بیان کرد: دو نفر از مسافران مشهد اعلام کنسلی کردند که هزینه بلیت آنها به صورت کامل پرداخت شد.

وی در خصوص اینکه این مسافر درخواست فیلم فرودگاه را کرده است ادامه داد: فیلم فرودگاه دست ما نیست و فقط با حکم دادسرا و وزارت اطلاعات اجازه رویت آن وجود دارد.

مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان درباره انحصارطلبی شرکت قشم ایر نیز گفت: فرودگاه همدان آمادگی دارد در هر زمینه هرکسی از هر آژانسی که تمایل ورود به پروازهای چارتری را دارد، پروازها را به آن شرکت واگذار کند بنابراین هیچ نوع انحصاری وجود ندارد.

وی با تأکید بر اینکه هر کس که می‌تواند این پرواز را چارتر کند، همین امروز برای عقد قرارداد مراجعه کند افزود: از سه سال پیش برای دعوت از آژانس‌ها اقدام شد اما هیچ استقبالی نکردند.

صائمین با بیان اینکه در حال حاضر تنها پرواز همدان ـ مشهد از فرودگاه همدان انجام می‌شود افزود: پرواز کیش و مشهد به خاطر نبود مسافر تعطیل شده است.

 

با ندکی تلخیص و اضافات برگرفته از فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو