پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برقراری 3 مسیر پروازی جدید شرکت هواپیمایی قشم‌ایر

تاریخ خبر: // کد خبر: 201799 // // //


برقراری 3 مسیر پروازی جدید شرکت هواپیمایی قشم‌ایر

به علت تقاضای زیاد مسافران، گردشگران و بازرگانان و همچنین به‌منظور تسهیل در امر جابه‌جایی مسافران، پروازهای برنامه‌ای شرکت هواپیمایی قشم‌ایر در مسیر تهران-مسقط-تهران، از فرودگاه بین‌المللی حضرت امام -مسقط-شیراز-مسقط و همچنین مسقط-مشهد-مسقط برقرار می‌شود.


برقراری 3 مسیر پروازی جدید شرکت هواپیمایی قشم‌ایر

  به علت تقاضای زیاد مسافران، گردشگران و بازرگانان و همچنین به‌منظور تسهیل در امر جابه‌جایی مسافران، پروازهای برنامه‌ای شرکت هواپیمایی قشم‌ایر در مسیر تهران-مسقط-تهران، از فرودگاه بین‌المللی حضرت امام / مسقط-شیراز-مسقط و همچنین مسقط-مشهد-مسقط برقرار می‌شود. به نقل از روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم‌ایر، پروازهای برنامه‌ای شرکت هواپیمایی قشم در مسیر فرودگاه حضرت امام -مسقط- فرودگاه حضرت امام از روز جمعه مورخ 98/3/31 با 2 پرواز هفتگی در روزهای دوشنبه و جمعه و از روز پنج‌شنبه مورخ98/4/6 با 3 پرواز هفتگی در روزهای دوشنبه، پنج‌شنبه و جمعه برقرار می‌شود.

همچنین پروازهای برنامه‌ای در مسیر مسقط-شیراز-مسقط از روز جمعه مورخ 98/3/31 با 2 پرواز هفتگی در روزهای دوشنبه و جمعه و در مسیر مسقط-مشهد-مسقط از روز پنج‌شنبه مورخ 98/4/6 با یک پرواز در هفته برقرار می‌شوند. که این پروازها با هواپیمای ایرباس 320 و با ظرفیت مسافری 140 نفر انجام می‌شود.

شرکت هواپیمایی قشم‌ایر، اولین پرواز خود به کشور عمان را با 2 پرواز هفتگی در روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه، در مسیر قشم- مسقط- قشم و با بهره‌گیری از هواپیمای آر-جی از بهمن‌ماه 97 آغاز کرد. که در حال حاضر با اضافه شدن مسیرهای جدید فوق‌الذکر به مقصد فرودگاه مسقط، امکان خدمت‌رسانی به هم‌وطنان در نقاط متنوعی از کشور فراهم شده است.


منبع : با اندکی اضافات وتلخیص از  تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو