پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | 10 طرح فرودگاهی مهرآباد آماده بهره‎برداری است

تاریخ خبر: // کد خبر: 201849 // // //


10 طرح فرودگاهی مهرآباد آماده بهره‎برداری است

میرسعید صفی‎نیا ،مدیرکل فرودگاه مهرآباد از اتمام 10 طرح فرودگاهی با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال در سه ماهه اول سال 98 و آمادگی برای بهره‎برداری رسمی از آن ها خبر داد.


10 طرح فرودگاهی مهرآباد آماده بهره‎برداری است

مدیرکل فرودگاه مهرآباد از اتمام 10 طرح فرودگاهی با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال در سه ماهه اول سال 98 و آمادگی برای بهره‎برداری رسمی از آنها خبر داد.

 میرسعید صفینیا با بیان اینکه اقدامات خوبی به منظور ارتقای خدمات فرودگاهی انجام شده است، گفت: این پروژهها شامل بازسازی و بهسازی ساختمان تکنیکال بلاک و ساختمان تسهیلاتی آن با اعتبار 31 میلیارد و 200 میلیون ریال و نصب چهار دستگاه دیزل ژنراتور و دو دستگاه برج خنککننده با اعتبار 50 میلیارد ریال، احداث جاده دسترسی به رمپ کاسپین و نیروی هوایی و سیستمهای ناوبری در انتهای باند 29 به  طول 480 متر با اعتبار 12 میلیارد و 580 میلیون ریال و بهسازی و ساماندهی جاده سرویس ابتدای تاکسی وی آلفا با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد و 400 میلیون ریال و همچنین نوسازی و نصب چراغهای اپروچ تاکسی وی آلفا با اعتباری بالغ بر 30  میلیارد ریال و ساماندهی زیرساختهای تاسیساتی در ترمینال 1 و2 با اعتباری بالغ بر 23 میلیارد و 500 میلیون ریال هستند.

وی با بیان اینکه با اتمام این پروژهها، برای اجرا و اتمام دیگر پروژههای فرودگاه مهرآباد نیز اولویتبندی شدهاست، گفت: نصب ILS باند 29 راست، نصب سیستم سوئیچینگ مهرآباد، احداث فود کورت ترمینال 2، بهسازی و نوسازی ورودی ترمینال 1، تکمیل لاینبندی جلوی ترمینال 4 و 6 و بهسازی سرویسهای بهداشتی ترمینالهای 1 و 2 از پروژههایی هستند که در سه ماهه دوم سال 98 اجرا خواهند شد.

صفینیا در پایان، ظرفیت فرودگاه مهرآباد را در ارائه خدمات فرودگاهی بالا عنوان کرد و گفت: باید برای ارائه خدمات ایدهآل فرودگاهی همواره تلاش کرد.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو