پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | قیمت بلیط دوسره تهران-کیش؛۳ میلیون تومان!

تاریخ خبر: // کد خبر: 202456 // // // //


قیمت بلیط دوسره تهران-کیش؛۳ میلیون تومان!

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: ایرلاین ها در دفاع از قیمت های کنونی پروازهای هوایی مسائلی مانند تحریم ها و افزایش نرخ ارز را مطرح می کنند، اما قیمت های کنونی بلیط هواپیما به هیچ وجه توجیه پذیر نیست.


قیمت بلیط دوسره تهران-کیش؛۳ میلیون تومان!

 

سیداحسن علوی با انتقاد از افزایش چشمگیر قیمت بلیط هواپیما، افزود: متاسفانه در شرایط کنونی شاهد افزایش غیرمنطقی قیمت بلیط پروازهای هوایی هستیم؛  به طوری که طبق بررسی های انجام شده، نرخ بلیط رفت و برگشت تهران-کیش به حدود ۳ میلیون تومان رسیده است. همچنین به طور مثال بلیط پرواز هوایی سنندج –تهران حدود ۱۴۰ هزار تومان بود که امروز به حدود ۳۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: قطعا زمانی که قیمت بلیط هواپیما دو یا سه برابر می شود، دیگر مردم به استفاده از حمل و نقل هوایی اقبالی نشان نمی دهند، به طوری که در پرواز اخیر سنندج-تهران، چندین ردیف از هواپیما خالی بود.

علوی ادامه داد: ایرلاین ها در دفاع از قیمت های کنونی پروازهای هوایی مسائلی مانند تحریم ها و افزایش نرخ ارز را مطرح می کنند، اما قیمت های کنونی بلیط هواپیما به هیچ وجه توجیه پذیر نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه ایرلاین ها، بلیط پروازهای هوایی را چندین برابر بالاتر از جدول دامنه نرخ پروازها به فروش می رسانند، افزود: قطعا این وضعیت و رویکرد ایرلاین ها، تخلف بوده و دستگاه های نظارتی باید جلوی این مسائل را بگیرند.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: قیمت های کنونی بلیط هواپیما جایی برای دفاع مسئولان سازمان هواپیمایی نمی گذارد، از این رو وزارت راه و شهرسازی به عنوان متولی اصلی این حوزه باید اقدامی در جهت ساماندهی این بخش صورت دهد.

منبع : خبرآنلاین


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو