پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سرنگونی ایرباس در سال ۶۷ هفتمین جنایت مرگبار هوایی تاریخ است

تاریخ خبر: // کد خبر: 203161 // // //


سرنگونی ایرباس در سال ۶۷ هفتمین جنایت مرگبار هوایی تاریخ است

دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: سرنگونی هواپیمای ۶۵۵ ایرباس با ۲۹۰ مسافر از سوی ناو وینسنس نیروی دریایی آمریکا در آبهای خلیج فارس از نظر میزان تلفات انسانی، هفتمین جنایت مرگبار هوایی تاریخ است.


سرنگونی ایرباس در سال ۶۷ هفتمین جنایت مرگبار هوایی تاریخ است

حجت الاسلام غلامعلی ارجمند روز سه شنبه در کارگاه ایده پردازی پوستر “پرواز ۶۵۵ ” در حوزه هنری هرمزگان اظهارداشت: امروزه به گواه تاریخ و تجربه های سخت و گرانقیمت بشری و سیاست های استکباری و غلط سردمداران آمریکا به درستی اثبات شده ایالات متحده آمریکا غیرقابل اعتماد است.

وی ادامه داد: آمریکا بارها و بارها با اتخاذ تصمیمات یک جانبه، غیرمنطقی و منفعت طلبانه به اصول و قوانین حاکم بر حقوق بشر و اصول اخلاقی و انسانی و فقط مطابق میل، سلیقه و منافع سیاسی لابی های قدرت خود با سلطه‌گری و خوی استکباری، بر خلاف منافع بشریت و امنیت و صلح بین المللی در حرکت است.

رییس حوزه هنری هرمزگان نیز گفت: سقوط هواپیمای ایران ایر به وسیله ناوگان دریایی آمریکا خبیث بودن سران آمریکایی را به دنیا نشان داد.

انوشیروان پیش دار افزود: این حادثه دردناک نشان داد که استکبار حد و مرزی برای رسیدن به اهداف زیادخواهانه خود قایل نیست.

وی در ادامه هدف از برگزاری کارگاه ایده پردازی پوستر “پرواز ۶۵۵ ” را اشاعه هنر گرافیک در بین مردم و تشویق و ترغیب هنرمندان استان هرمزگان در راستای تولید آثار فاخر و ارزشی برشمرد.

پیش دار گفت: آثار تولید شده در قالب نمایشگاهی که به همت حوزه هنری هرمزگان و به مناسبت گرامیداشت شهدای هواپیمای مسافربری ایرباس در اسکله شهید حقانی بندرعباس برگزار می شود، در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

کارگاه آموزشی ایده پردازی پوستر “پرواز ۶۵۵ ” با حضور مجتبی مجلسی دبیر مجمع طراحان گرافیک انقلاب اسلامی و از هنرمندان و فعالان گرافیک کشور و ۲۵ نفر از هنرمندان سراسر استان هرمزگان به همراه تعدادی از دانشجویان دانشگاه های مختلف استان برگزار شد.

 

منبع : ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو