پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تشکیل کارگروه حجاب و عفاف با حضور پلیس فرودگاه و حفاظت پرواز

تاریخ خبر: // کد خبر: 203567 // // //


تشکیل کارگروه حجاب و عفاف با حضور پلیس فرودگاه و حفاظت پرواز

نمایندگان شرکت‌های هواپیمایی بر تشکیل کارگروه با حضور پلیس فرودگاه و حفاظت پرواز با موضوع حجاب و عفاف تاکید کردند.


تشکیل کارگروه حجاب و عفاف با حضور پلیس فرودگاه و حفاظت پرواز

در نشست ستاد امربه معروف و نهی از منکر نمایندگان شرکت های هواپیمایی در جزیره کیش با تشریح فعالیت های خود و مواردی که می توان تاکید بیشتری بر موضوع حجاب و عفاف داشت بر تشکیل کارگروهی متشکل از نمایندگان شرکت های هواپیمایی، پلیس فرودگاه و حفاظت پرواز تاکید کردند.
گنجاندن مطالب مرتبط با حجاب و عفاف در نشریات تخصصی شرکت های هواپیمایی، ترویج آموزه های اخلاقی در محیط فرودگاهی و نمایشگرهای هواپیمایی، نحوه برخورد با تخلفات و تاکید بر لزوم برخورد با شرکت های متخلف از مهمترین موضوعات مطرح در صحبت های فعالان فرودگاهی بود.
محمد شنبه زاده رئیس دادگستری کیش هم در این جلسه با تاکید بر اینکه بدحجابی و بی حجابی بر اساس قانون جرم محسوب می شود گفت: ترویج احترام به قانون موضوع مهمی است که باید در برنامه ریزی ها مورد نظر قرار گیرد.
محمد عباسی دادستان کیش هم با بیان تاکید بر اینکه مهمترین بستر فرهنگ سازی در کانون خانواده ها قرار دارد گفت: نهادهای مسوول در پیش گیری از وقوع جرم باید با جدیت بیشتری عمل کنند.
شیخ یعقوب شمس امام جمعه اهل سنت کیش هم نحوه برخورد توام با ارشاد و بیان درست را یکی از عوامل اصلی تاثیرگذاری ارشاد دانست.
قائم مقام صدا و سیمای مرکز کیش هم تولید برنامه های محوری و مرتبط با موضوع حجاب و عفاف را در دستور کار حوزه های مختلف صدا و سیمای مرکز کیش دانست و با تشریح برنامه های متعدد مرکز کیش در حوزه امر به معروف و نهی از منکر گفت: صدا و سیمای مرکز کیش موضوع امر به معروف را جزو رسالت ها و وظایف ذاتی خود می داند.
سرهنگ جمالی فرمانده انتظامی کیش هم با تشریح اقدامات حوزه فرماندهی خود با گلایه از اینکه چرا 26 ارگان متولی امر به معروف و نهی از منکر به صورت جدی وارد فعالیت های عملیاتی نمی شوند؟ خواستار ارائه برنامه های سلبی و ایجابی هدفمند برای احیای امر به معروف و نهی از منکر شد.
امام جمعه کیش هم  با بیان اینکه تربیت دینی در مهدهای کودک باید جدی تر گرفته شود و از بدو تولد کودکان تربیت دینی در دستور خانواده ها قرار گیرد گفت: برای ارائه تربیت دینی در خانواده ها تفاهم نامه ای مشترک بین نهاد امامت جمعه، بیمارستان کیش و مرکز توسعه سلامت کیش منعقد شده است.
در پایان این نشست دیگر اعضای ستاد امر به معروف به تشریح فعالیت های خود در حوزه های مختلفی همچون امنیت اخلاقی، لزوم برخورد با هنجارشکنی های آشکار در فضای مجازی، برخورد با مراکز گردشگری متخلف، آموزش و پرورش و آموزش عالی، حوزه های مختلف بسیج و کارگروه مشاغل  پرداختند.

منبع : صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو