پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیگیری‌ها نتیجه داد/ برقراری پرواز حجاج از فرودگاه همدان

تاریخ خبر: // کد خبر: 203676 // // //


پیگیری‌ها نتیجه داد/ برقراری پرواز حجاج از فرودگاه همدان

امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه پرواز حجاج از فرودگاه همدان قطعی شد، گفت: خوشبختانه پیگیری مجمع نمایندگان استان همدان در این زمینه نتیجه داد.


پیگیری‌ها نتیجه داد/ برقراری پرواز حجاج از فرودگاه همدان

امیر خجسته از برقراری پروازهای حجاج همدانی از فرودگاه همدان خبر داد و اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی و مسئولان هواپیمایی ایران عزم خود را جزم کرده بودند که پرواز حجاج همدانی را از همدان خارج کنند اما در نبرد سنگین موفق شدیم جلوی این اتفاق را بگیریم.

وی با اشاره به اینکه تصمیم قطعی گرفته شده بود و اعلام هم کرده بودند که پرواز حجاج همدانی را به تهران منتقل کنند، گفت: مسئولان استانی نیز به این نتیجه رسیده بودند که دیگر کار تمام شده است.

نماینده مردم‌همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تاکید به اینکه ۵ هزار زائر و بیش از ۳۰ پرواز در استان همدان داریم، خاطرنشان کرد: اینها چیزی نبودند که بخواهیم به راحتی قید آن را بزنیم و پروازهای همدان را لغو کنیم.

وی با اشاره به اینکه امکانات بزرگی نظیر بلندترین برج مراقبت در فرودگاه همدان ایجاد شده و اگر سفرها لغو می‌شد ظلم بزرگی به همدان بود، افزود: شایسته نبود مردم همدان چند ساعت طی طریق کنند و به تهران برسند تا از آنجا به سمت مکه پرواز کنند کمااینکه ممکن بود در راه مشکلات زیادی برای آنها به وجود آید و ما باید بهترین امکانات را فراهم کنیم تا لذت سفر حج را دو چنان کرده باشیم.

خجسته با بیان اینکه دو شب پیش در جلسه مجمع نمایندگان استان همدان تماس تلفنی با شخص وزیر گرفته و صحبت شد و مجمع نمایندگان ورود کردند تا جلوی قضیه را بگیرند، تصریح کرد: دیروز نیز به طور جدی پیگیر مسئله بودیم تا اینکه امروز این خبر خوش دریافت شد.

نماینده مردم‌همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم در حق مردم همدان ظلم شود، گفت: خوشبختانه اقدام انقلابی صورت گرفت و پیگیری‌ها نتیجه داد.

دیگر نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده توسط استاندار و مجمع نمایندگان مبنی بر برقراری پروازهای حجاج همدانی از فرودگاه همدان، در تماس تلفنی با معاونت امور مجلس وزارت راه و شهرسازی؛ این پروازها قطعی شد.

حمیدرضا حاجی بابایی تاکید کرد: هفته آینده، جلسه هماهنگی برای حل مشکلات احتمالی با مسئولان وزارت راه و شهرسازی برگزار خواهد شد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی افزود: فرودگاه بین المللی همدان ظرفیت انتقال حجاج استان همدان و استان‌های مجاور را در سفر حج دارد و باید برنامه ریزی کنیم که فرودگاه همدان به عنوان یکی از زیرساخت‌های توسعه و محورهای ارتباطی فعال شود.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو