پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ظرفیت‌های ایجاد شده در فرودگاه مشهد مطلوب است

تاریخ خبر: // کد خبر: 204134 // // //


ظرفیت‌های ایجاد شده در فرودگاه مشهد مطلوب است

وزیر راه و شهرسازی در بازدید از ترمینال داخلی فرودگاه مشهد تاکید کرد که ظرفیت‌های ایجاد شده در فرودگاه مشهد مطلوب و مورد قبول است.


ظرفیت‌های ایجاد شده در فرودگاه مشهد مطلوب است

به نقل از روابط عمومی فرودگاه‌های استان خراسان رضوی؛ وزیر راه و شهرسازی در این بازدید، ضمن ابراز رضایت از روند خدمت رسانی به مسافران و زائران، گفت: اقدامات تحسین برانگیز و شایان توجهی برای رفاه مسافران در فرودگاه مشهد انجام شده و تغییر و تحولاتِ توسعه‌ای چشمگیر است.

محمد اسلامی با اشاره به اقدامات انجام شده برای کاهش ایستایی مسافران در ترمینال‌ها، بر ارائه تسهیلات مطلوب به مشتریان فرودگاهی و همچنین تسهیل فرآیند گردش کار مسافران تاکید کرد و افزود: ظرفیت‌های ایجاد شده در فرودگاه مشهد مطلوب و مورد قبول است و استمرار در خدمت رسانی شایسته به مسافران در راستای رعایت اصل مشتری مداری همواره باید مورد توجه باشد.

همچنین محمد باقر قاسم زاده، مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی در این بازدید با ارائه گزارشی جامع از فعل و انفعالات فرودگاه مشهد به وزیر راه و شهرسازی، گفت: فاز دوم پروژه محوطه‌سازی مقابل پایانه‌های پروازی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد با مساحت حدود هفت هکتار، با سرعت و پیشرفت قابل قبول در حال اجراست.

قاسم زاده افزود: این پروژه با هدف ساماندهی و بهسازی این محوطه، زیبا سازی محیط، ساماندهی توقفگاه روباز، یکسان‌سازی معابر و رفاه حال مسافران و زائران با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال از شهریور ماه ۹۷ آغاز شده که مرداد امسال به بهره برداری می‌رسد.

وی گفت: اجرای ۸۰۰۰ مترمربع کف پوش، ۵۰۰۰ متر مکعب بتن ریزی، ۷۰۰۰ تن قلوه ریزی، ۳۰۰۰ متر مربع سنگ‌فرش پیاده‌روها، ۱۰ هزار متر کابل کشی و ۲۰۰۰ متر جدول گذاری از جمله اقدامات در حال انجام در این پروژه است.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی همچنین از اعزام زائران خانه خدا از طریق فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد خبر داد و عنوان کرد: پروازهای حج این فرودگاه از ۱۷ تیر ماه امسال آغاز می‌شود و طی این پروازها ۱۰ هزار و ۶۰۰ زایر در قالب ۷۵ کاروان از استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

قاسم زاده افزود: خدمت‌رسانی شایسته به مسافران و زائران اولویت اصلی مدیران فرودگاه مشهد است و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌شود.

 

منبع:خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو