پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تاخیر بیش از ۳ ساعت هواپیمایی ماهان و سرگردانی مسافران در مهرآباد

تاریخ خبر: // کد خبر: 204633 // // //


تاخیر بیش از ۳ ساعت هواپیمایی ماهان و سرگردانی مسافران در مهرآباد

پرواز شماره ۱۰۸۷ هواپیمای ماهان که با ۷۸ مسافر قرار بود ساعت ۲۰ و ۵ دقیقه ۹ تیرماه سال جاری از تهران عازم شیراز شود با تاخیر بیش از ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه ای و سرگردانی مسافران در فرودگاه مهرآباد بالاخره عازم فرودگاه شیراز شد.


تاخیر بیش از ۳ ساعت هواپیمایی ماهان و سرگردانی مسافران در مهرآباد

تعدادی از مسافران این پرواز اعلام کردند، مسئولان شرکت هواپیمای ماهان دو بار از سالن ترانزیت با اتوبوس مسافران را به پای هواپیمای «آر جی ۱۰۰» منتقل کردند و هر بار با نیم ساعت تأخیر بار دیگر به سالن ترانزیت برگردانند.

همزمان با انجام اقدامات مورد نیاز برای رفع نقص فنی در یکی از موتورهای این هواپیما، ۱۵ نفر از مسافران این پرواز با هماهنگی‌های لازم با هواپیمای آسمان به شیراز عزیمت می‌کنند و ۱۰ نفر دیگر در مجموع از پرواز با هواپیمایی ماهان به شیراز منصرف می‌شوند.

مسافران این پرواز که از عدم پذیرایی و توجه سرشیفت هواپیمایی ماهان در مهرآباد گله مند بودند، گفتند که سومین بار برای انجام پرواز با اتوبوس به این هواپیما منتقل شدند که تکنسینهای فنی بر روی موتور این هواپیما کار می‌کردند و در نهایت این پرواز ساعت ۲۳ و ۳۴ دقیقه مهرآباد را به مقصد شیراز ترک کرد.

در تماس تلفنی خبرنگار ایرنا با یکی از مسئولان شرکت هواپیمایی ماهان در فرودگاه مهرآباد، وی ضمن عذر خواهی از مسافران این پرواز اظهار داشت: هرچند که از ۷۸ مسافر حدود ۲۵ مسافر با این پرواز عازم شیراز نشدند، اما با تلاش تکنسین‌های فنی ماهان، این پرواز با بیش از ۳ ساعت تأخیر به سلامتی در شیراز به زمین نشست.

منبع : ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو