پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برای تسریع در اتمام پروژه‎های فرودگاهی با جدیت عمل شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 205092 // // //


برای تسریع در اتمام پروژه‎های فرودگاهی با جدیت عمل شود

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در مراسم معارفه مصطفی صفائی، معاون جدید عملیات فرودگاهی، بر جدیت در سرعت بخشیدن به اتمام پروژه‎های فرودگاهی تاکید کرد.


برای تسریع در اتمام پروژه‎های فرودگاهی با جدیت عمل شود

سیاوش امیرمکری در این مراسم گفت: در چند ماه اخیر که راهبری و معاونت عملیات فرودگاهی برعهده آقای اسفندیاری بود متوجه شدیم که فشار کار بسیار زیاد است و با توجه به اینکه در حوزه راهبری باید سیاستگذاری، آینده‎نگری و بررسی تحولات آینده مورد توجه قرار گیرد، بهتر دیدیم که این دو حوزه از یکدیگر جدا شوند.

وی با اشاره به اینکه برای انتخاب معاون عملیات فرودگاهی رایزنی‎های زیادی انجام شد، گفت: در نهایت آقای صفایی که تجربه زیادی در این خصوص دارند انتخاب شدند تا با توانمندی خود به اجرای برنامه‎ها و اهداف شرکت در حوزه فرودگاهی کمک کنند.

امیرمکری تسریع در اجرا و اتمام پروژه‎های احداث و توسعه در فرودگاه‎های کشور، تفویض اختیار به مدیران فرودگاه‎ها و پیشرفت همزمان کارهای ساخت و تامین تجهیزات لازم همچون پله‎های برقی و آسانسورها و غیره و جلوگیری از معطل ماندن اتمام پروژه‎ها به دلیل عدم تامین تجهیزات را به عنوان مهمترین انتظارات خود از صفائی عنوان کرد و ادامه داد: همچنین انتظار دارم که در جهت افزایش تعامل و همدلی در این معاونت و همچنین ارتباط موثر با دیگر معاونت‎ها بویژه معاونت عملیات هوانوردی برای پیشبرد اهداف شرکت اقدام شود.

در ادامه صفائی که پیش از این مدیرکلی فرودگاه‎های استان آذربایجان شرقی را برعهده داشت با تاکید بر استفاده از تجربیات خود از مدیریت فرودگاهی، گفت: حتما در مورد تفویض اختیار به مدیران فرودگاه‎ها اقدام خواهد شد و برای بهبود عملکرد، نظم و انضباط و سرعت و دقت را در مجموعه معاونت عملیات فرودگاهی تسری خواهم داد و با جدیت آن را مطالبه می‎کنم.

وی همچنین از مدیرعامل و همکاران خود خواست که برای اجرای این ماموریت‎ها وی را حمایت و همراهی کنند.

منبع : کن نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو