پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | لاریجانی: مشکل استخدامی مهندسین پرواز «هما» سامان می‌یابد

تاریخ خبر: // کد خبر: 205107 // // // //


لاریجانی: مشکل استخدامی مهندسین پرواز «هما» سامان می‌یابد

لاریجانی ،رئیس مجلس شورای اسلامی از مطرح کردن مشکل استخدامی مهندسین پرواز ایران ایر در جلسه سران سه قوا، جهت سامان دادن آن خبر داد.


لاریجانی: مشکل استخدامی مهندسین پرواز «هما» سامان می‌یابد

رئیس مجلس شورای اسلامی از مطرح کردن مشکل استخدامی مهندسین پرواز ایران ایر در جلسه سران سه قوا، جهت سامان دادن آن خبر داد.

علی لاریجانی در مراسم یادبود شهدای پرواز 655 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» گفت: من از تغییر نام فرودگاه بندرعباس به شهدای پرواز 655 تشکر می‌کنم.

وی در ادامه افزود: بسیار عجیب است که آمریکایی‌ها این هواپیما را سرنگون کردند و بعد، در پاسخ یک سؤال روشن درماندند. آن‌ها ادعا کردند فرمانده ناو وینسنس اشتباه کرده و این هواپیما را با یک هواپیمای جنگی اشتباه گرفته است. اگر اشتباه کرده پس چرا به فرمانده آن مدال دادید؟ باید آن را تنبیه می‌کردید اما نکردید؛ پس دروغ می‌گوید.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دادن مدال به فرمانده این ناو، خطایی بود که آمریکایی پس از این جنایت مرتکب شدند، عنوان کرد: زمانی که با هجوم مردم دنیا مواجه شدند به دروغ گفتند که فرمانده آن اشتباه کرده است. این تناقض‌ها در رفتار آمریکایی بسیار زیاد است؛ این تناقض‌ها برای افراد در جوامع جهانی روشن است.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی از انتخاب بیژن دهقانی زنگنه به عنوان مدیرعاملی ایران ایر ابراز خرسندی کرد و گفت: شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به دلیل قانون اصل 44 «هما» سختی را گذرانده است و لازم است که ما به این شرکت معتبر رسیدگی کنیم تا کارکنان آن با انگیزه بیشتر کار کنند.

لاریجانی با بیان اینکه امروز به بنده عنوان کردند که هما در زمینه مسائل استخدامی مهندسی پرواز مشکلاتی دارد، تصریح کرد: بنده به آقای اسلامی اعلام کردم که ضوابطی که موردنیاز است را سریعاً تدوین کنند تا در جلسه سران سه قوا آن را سامان بدهیم و کمک کنیم تا این شرکت معتبر فعال و کارکنان با روحیه خوب و علاقه کار کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: ما حتماً برای حل مشکلات هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» و توانمندتر شدن آن کمک خواهیم کرد.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو