پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | عزم جدی برای شناسایی بانوان توانمند شرکت فرودگاه ها/ ضرورت آموزش و آماده سازی بانوان برای تصدی پست های مدیریتی

تاریخ خبر: // کد خبر: 205360 // // //


عزم جدی برای شناسایی بانوان توانمند شرکت فرودگاه ها/ ضرورت آموزش و آماده سازی بانوان برای تصدی پست های مدیریتی

سهرابی ،مشاور مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در امور بانوان اولویت اصلی برنامه های خود را تعامل نزدیک با بانوان فرودگاهی در حوزه های مختلف و شناسایی ظرفیت های موجود برای استفاده از بانوان توانمند در سمت های مدیریتی عنوان کرد.


عزم جدی برای شناسایی بانوان توانمند شرکت فرودگاه ها/ ضرورت آموزش و آماده سازی بانوان برای تصدی پست های مدیریتی

مشاور مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در امور بانوان اولویت اصلی برنامه های خود را تعامل نزدیک با بانوان فرودگاهی در حوزه های مختلف و شناسایی ظرفیت های موجود برای استفاده از بانوان توانمند در سمت های مدیریتی عنوان کرد.

با توجه به نگرش مدیرعامل شرکت در جهت ارتقای جایگاه بانوان و استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت های این قشر از نیروی انسانی در پست های مدیریتی، اخیرا پروانه سهرابی از بانوان توانمند صنعت فرودگاهی به عنوان مشاور در امور بانوان منصوب شده است.

سهرابی که دارای سابقه حضور موثر در سازمان های مردم نهاد و مشاوره راهبردی امور بانوان استانداری خوزستان است، توانسته با ریسک پذیری، توکل بر خدا و اعتماد به نفس خود را در جایگاه یکی از بانوان پرافتخار صنعت فرودگاهی قرار دهد و نخستین بانوی رییس اداره، نخستین بانوی معاون فرودگاه و در نهایت مشاور در امور بانوان شود و فردی مناسب برای تصدی مسوولیت در ایجاد تحول در ساختار حضور بانوان در شرکت از نظر مدیرعامل شرکت و حمایت مشاور امور بانوان وزیر راه و شهرسازی شناخته شود.

سهرابی در نخستین گفت و گوی رسانه ای خود با روابط عمومی شرکت با تاکید بر اینکه اگر سازمانی مدعی توسعه و پیشرفت است باید از توان بانوان به عنوان بخش قابل ملاحظه ای از نیروی انسانی توجه کند، می گوید: به دنبال آموزش و توانمندسازی بانوان ستادی و فرودگاهی به دور از هرگونه تنگ نظری هستم. خوشبختانه مدیرعامل شرکت جایگاه مشاور امور بانوان را فرمایشی نمی داند و مشاور امور بانوان وزیر راه و شهرسازی نیز حامی صادق تحقق ایجاد تحولات مثبت در این حوزه است. بنابراین فرصتی مغتنم فراهم شده که بتوانیم با کمک تمام بانوان شاغل در حوزه های مختلف زیرساخت های جدید را برای ایفای نقش های کلیدی توسط بانوان توانمند فراهم کنیم.

مشاور امور بانوان مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه برای تحقق این مهم اتاق های فکر و کارگروه های ویژه تشکیل می شود، می افزاید: در نظر دارم با تمام بانوان و نه نمایندگانی معدود از آنها نشست هایی داشته باشم تا در تعاملی نزدیک جویای مشکلات و دغدغه های بانوان شرکت شوم.

وی با تاکید بر اینکه تدوین هر برنامه در حوزه بانوان باید عینی گرا و حاصل شناختی جامع از نیازها و مسایل موجود باشد، می گوید: پس از انجام مطالعات میدانی و بررسی کارشناسی به تدوین برنامه ای کاربردی اقدام می شود.

سهرابی اظهار امیدواری می کند که با حمایت مدیرعامل و مسوولان عالی رتبه شرکت همچنین مشاور امور بانوان وزیر راه و شهرسازی بتوان ضمن شناسایی بانوان توانمند، بخشی از پست های مدیریتی را به آنها اختصاص داد تا مسیر رشد و توسعه همه جانبه شرکت با کمک این ظرفیت های مغفول مانده هموارتر شود.

مشاور امور بانوان مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با تاکید بر ضرورت ترویج سبک زندگی سالم روحی و جسمی و نیز توانمندسازی زنان و افزایش آگاهی های عمومی آنها می گوید: باید زمینه ارتقای نشاط و سلامت جسمی در بانوان و نیز بسترسازی لازم برای حضور فعال تر و ارزشی بانوان در مشاغل مربوط فراهم شود. تبیین و الگوسازی خانواده متعالی، متناسب با سبک ایرانی اسلامی، اصلاح فرهنگ عمومی و بسترهای اجتماعی موثر بر تشکیل و استحکام خانواده، ارتقای آگاهی فردی و بصیرت انقلابی زنان نسبت به حقوق، شان و مسوولیت خانوادگی و اجتماعی و نیز ارتقای توانایی ها و مهارت های علمی بانوان برای نخبه پروری و پروش انسان های صاحب فکر و مکتب نیز از ملزوماتی است که باید مورد توجه خاص قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه برای تقویت مقام زن در جایگاه های مدیریتی نیازمند تعامل و همدلی هستیم می افزاید: در این راستا آماده استقبال از پیشنهاد و نظرهای تمام بانوان ستادی و فرودگاهی هستیم.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو