پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرودگاه بین المللی تبریز باید صاحب گواهینامه شود/ افزایش تعداد پروازها

تاریخ خبر: // کد خبر: 205503 // // // //


فرودگاه بین المللی تبریز باید صاحب گواهینامه شود/ افزایش تعداد پروازها

مدیرکل جدید فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز باید گواهینامه فرودگاهی را از سازمان هواپیمایی کشور دریافت کند.


فرودگاه بین المللی تبریز باید صاحب گواهینامه شود/ افزایش تعداد پروازها

رامین آذری ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیرکل فرودگاه‌های استان اظهار داشت: فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز باید گواهینامه فرودگاهی را از سازمان هواپیمایی کشور دریافت کند.

وی ترمینال فرودگاه شهید مدنی را جزء نیازهای اساسی و اولیه این مجموعه عنوان و افزود: توسعه هوانوردی عمومی با استفاده از ظرفیت‌های فرودگاهی نیز باید در اولویت کاری فرودگاهی استان قرار گیرد.

آذری افزود: ارتقاء کیفیت فرودگاهی و هوانوردی که رابطه مستقیم با سطح رضایت مسافران همراه است از دیگر برنامه‌های کاری فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی خواهد بود.

وی با اشاره به بحث داغ زیان دهی و هزینه بر بودن فرودگاه‌ها گفت: تلاش خواهد کرد تا افزایش درآمد و رسیدن به سطح مطلوب درآمدزایی را در حمل و نقل هوایی استان ممکن سازد.

این مقام ارشد استان در حوزه حمل و نقل هوایی  افزایش پرواز را یادآور شد و تاکید کرد: استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان برای این منظور و همچنین افزایش شبکه پروازی با استفاده از پتانسیل‌های شرکت‌های هواپیمایی آتا و ایران ایرتور برای تحقق این امر کمک شایانی خواهند کرد.

رامین آذری که پیش از این مدیرکلی فرودگاه گرگان،​ معاون عملیات فرودگاهی مهرآباد، مشاور مدیرکل و مسئول آی تی فرودگاه‌های آذربایجان شرقی را در کارنامه دارد و دانش آموخته مدیریت استراتژیک است.

سیاوش امیرمکری رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در ابلاغ مسوولیت جدید آذری بر استفاده از ظرفیت های موجود و همیاری استاندار در اجرای ماموریت های محول تاکید کرده است.

از جمله مهمترین ماموریت های ابلاغ شده به آذری می توان به استقرار سیستم مدیریت ایمنی و ارتقای سطح خدمات فرودگاهی و هوانوردی در جهت پاسداشت حقوق شهروندی مسافران و هماهنگی موثر با شرکت های هواپیمایی و نهادهیا حفاظتی- امنیتی و دیگر مجموعه های مرتبط با خدمات فرودگاهی، توسعه کار تیمی، افزایش مهارت ها و بهبود شرایط کاری منابع انسانی متخصص ضمن تاکید بر شناسایی و به کارگیری نیروهای مستعد و جوان با هدف همتا پروری و کادر سازی، نگهداری اصول زیرساخت های موجود و بهره برداری موثر و اقتصادی از ظرفیت های فرودگاهی، توسعه کسب و کارها و وصول به موقع درآمدها ضمن تاکید بر انضباط مالی، اجتناب از اتلاف منابع، کاهش هزینه ها با تاکید بر کاهش مصرف انرژی، رعایت دقیق قوانین و مقررات و هماهنگی کامل با ستاد شرکت و تلاش و پیگیری مجدانه تملک اراضی لازم به منظور توسعه زیرساخت های موردنیاز بر اساس طرح جامع فرودگاه تبریز اشاره کرد.

وی همچنین ملزم شده به برنامه ریزی لازم برای تصویب طرح های میان مدت و بلندمدت فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز با توجه به پتانسیل دیریته تبریز به عنوان یکی از قطب های کشور در زمینه های مختلف بپردازد و تعامل موثری با واحدهای نظامی و انتظامی داشته باشد به گونه ای که ضمن تسهیل ماموریت های این نیروها امکان گسترش فرودگاه و توسعه پروازهای مسافری و تجاری از مناطق مختلف میسر شود.

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو