پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | امام جمعه کیش: قیمت بلیط پرواز به کیش را پائین بیاورید

تاریخ خبر: // کد خبر: 205708 // // // //


امام جمعه کیش: قیمت بلیط پرواز به کیش را پائین بیاورید

یک هواپیمایی خوب در اختیار داریم، حداقل در این ایام جشنواره تمامی خطوط را برای کیش تنظیم کنید و قیمت‌ها را پایین بیاورید، آنوقت می‌بینید که مردم چگونه از سراسر ایران اسلامی به سوی این جزیره زیبا ودردانه خلیج فارس می‌آیند


امام جمعه کیش: قیمت بلیط پرواز به کیش را پائین بیاورید

حجت السلام و المسلمین احمد حسن زاده امام جمعه کیش با گلایه مندی از بالا بودن نرخ بلیط پرواز به کیش ، در نماز جمعه بیان داشت : جشنواره تابستانی کیش از چند روز دیگر آغاز می‌شود، جشنواره کار خوبی است و باید با تمام قدرت کاری کنیم که ان‌شالله زمینه جذب گردشگر را به‌وجود بیاوریم، قدم همه آنها را گرامی‌ می‌داریم و فضا را آماده می‌کنیم تا گردشکران بیایند از این موهبت الهی بهره‌مند شوند.

وی خطاب به مسئولان برگزاری جشنواره فرهنگی گفت: اما مسئولان گرامی باید پیوست فرهنگی را مورد توجه قرار دهند، گردشگری که جذب می‌کنید باید مسائل فرهنگی آنرا مورد توجه قرار دهید. به هر قیمتی که نمی‌توان گردشگر جذب کرد. راه‌های فراوانی برای جذب گردشگر وجود دارد. یکی از این راه‌ها این است که قیمت بلیت‌ها را پایین بیاورید.

ایشان افزودند:هواپیمایی کیش که متعلق به کیش است، باید بیشترین نقش را در تعدیل نرخ بلیت داشته باشد تا گردشگران برای سفر به این جزیره تشویق شوند. یک هواپیمایی خوب در اختیار داریم، حداقل در این ایام جشنواره تمامی خطوط را برای کیش تنظیم کنید و قیمت‌ها را پایین بیاورید، آنوقت می‌بینید که مردم چگونه از سراسر ایران اسلامی به سوی این جزیره زیبا ودردانه خلیج فارس می‌آیند.

 

منبع:خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو