پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آیا فرودگاه اردبیل ورشکسته شده است؟

تاریخ خبر: // کد خبر: 205797 // // // //


آیا فرودگاه اردبیل ورشکسته شده است؟

فخرالدین هاشمی مدیرکل فرودگاه های استان اردبیل با اشاره به اینکه نبود مسافر فرودگاه اردبیل را زیان‌ده کرده است، گفت: اگر از پروازهای این فرودگاه استقبال نشود، حتما زیان‌بار خواهد بود.


آیا فرودگاه اردبیل ورشکسته شده است؟

فخرالدین هاشمی اظهار داشت: در حال حاضر ما تنها برای تهران پرواز داریم اما با تلاش‌های انجام شده پرواز مستقیم اردبیل به مشهد و بالعکس از ۲۴ تیرماه با هفته‌ای یک پرواز توسط شرکت هواپیمایی آسمان برقرار می‌شود.

وی افزود: با وجود این تلاش اگر استقبال از این پرواز از سوی مردم انجام نشود، امری طبیعی است که تبدیل به یک برنامه زیان‌بار شود و در نهایت نیز کنسل شود که این موضوع در حقیقت به ضرر فرودگاه است و به جای سوددهی برای این مجموعه زیان‌ده خواهد بود و امید می‌رود در این زمینه تصمیمات مناسبی اتخاذ شود.

مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل از روند تکمیلی ترمینال فرودگاه اردبیل خبر داد و گفت: این پروژه نیز در مراحل پایانی است و جزو پروژه‌هایی است که همزمان با سفر رئیس جمهور به افتتاح می‌رسد که در این زمینه نیز تدارکات و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.

 

فرودگاه اردبیل

 

هاشمی تصریح کرد: بدون شک اگر بتوانیم پروازهای فرودگاه اردبیل را توسعه بخشیم به یک سطح مناسب و قابل قبول در این زمینه دست خواهیم یافت که از جمله توسعه روابط تجاری با کشورهای همسایه است که در این زمینه نیز برنامه‌های مناسبی تدوین شده است و درصدد هستیم همه این برنامه‌ها را عملی کنیم.

وی بیان کرد: اختصاص اعتبارات مناسب و کافی برای اتمام پروژه‌ها و نیز اجرای پروژه‌های جدیدی که می‌تواند در تحقق اهداف ما نقش شایانی ایفا کند امری بسیار حائز اهمیت به شمار می‌رود که در این زمینه اقدامات لازم انجام یافته و امیدواریم بتوانیم با همکاری مسئولان و دستگاه‌های مربوطه در این زمینه به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

 

منبع : ساوالان خبر


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو