پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرود اضطراری هواپیمای ساری – بندرعباس در یزد

تاریخ خبر: // کد خبر: 205980 // // // //


فرود اضطراری هواپیمای ساری – بندرعباس در یزد

هواپیمای فوکر ۱۰۰ شرکت قشم ایر به شماره پرواز ۱۲۲۶ با ۷۹ مسافر در مسیر ساری به بندرعباس به دلیل آتش گرفتن موتور، درخواست فرود اضطراری در فرودگاه شهید صدوقی یزد ارائه کرده بود که این پرواز به سلامت در این فرودگاه زمین نشست.


فرود اضطراری هواپیمای ساری – بندرعباس در یزد

بنابر اعلام اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد، هواپیمای فوکر ۱۰۰ شرکت قشم ایر به شماره پرواز ۱۲۲۶ با ۷۹ مسافر در مسیر ساری به بندرعباس به دلیل آتش گرفتن موتور، درخواست فرود اضطراری در فرودگاه شهید صدوقی یزد ارائه کرده بود که این پرواز به سلامت در این فرودگاه زمین نشست.

مشاور مدیرعامل شرکت قشم ایر در امور ارتباطات و رسانه بروز هرگونه آتش سوزی در پرواز ساری به بندرعباس این شرکت را تکذیب کرد و گفت: این پرواز به دلیل بروز نقص فنی در فرودگاه یزد به زمین نشست و آتش سوزی در موتور آن مشاهده نشد.

عباس مصیبی افزود: در ساعت ۱۸ یک فروند هواپیمای آر جی برای انتقال مسافران این پرواز به بندر عباس از تهران اعزام شده و این پرواز بعد از ساعت ۱۹ از فرودگاه یزد به مقصد بندرعباس انجام می‌شود.

عباس محمدی مدیرکل فرودگاه‌های استان یزد نیز با اشاره به فرود اضطراری هواپیمای مسیر ساری به بندرعباس گفت: این پرواز هواپیمای شرکت قشم ایر ظهر امروز به واسطه نقص فنی یکی از موتورهای هواپیما مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه یزد شد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان یزد افزود: در حال حاضر مسافران این پرواز در فرودگاه یزد حضور دارند و به محض رفع نقص فنی، دوباره به مسیر خود ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه شرکت مورد نظر در حال رفع عیب موتور هواپیما است خاطرنشان کرد: در صورتی که این مشکل رفع نشود، شرکت هواپیمایی این پرواز یکی دیگر از هواپیماهای خود را برای انتقال مسافران به مقصد اعزام خواهد کرد.

 

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از: فارس نیوز // ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو