پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرودگاه کرمانشاه به‌عنوان مرکزیت «HUB» مناطق کشور انتخاب شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 206255 // // // // //


فرودگاه کرمانشاه به‌عنوان مرکزیت «HUB» مناطق کشور انتخاب شد

براساس دستور مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، فرودگاه کرمانشاه و سه شهر ارومیه، رشت و بندرعباس به‌عنوان مرکزیت، هاب پروازهای داخلی و خارجی مناطق کشور انتخاب شدند.


فرودگاه کرمانشاه به‌عنوان مرکزیت «HUB» مناطق کشور انتخاب شد

 هاب(HUB) یا مرکز هوایی در واقع به فرودگاهی گفته می‌شود که هواپیماها از تمامی کشورهای جهان به آن وارد و از آن خارج می‌شوند.

براساس دستور مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، فرودگاه کرمانشاه و سه شهر ارومیه، رشت و بندرعباس به عنوان مرکزیت، HUB پروازهای داخلی و خارجی مناطق کشور انتخاب شدند.

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه را به‌عنوان یکی از بیس‌ها‌(مراکز پروازی) چهارگانه خود در سطح کشور برگزیده و برنامه عملیاتی ویژه این فرودگاه را پیگیری و اجرایی خواهد کرد.

افزایش تعداد پروازها و تسهیل در رفت و آمد مردم از مزیت‌های این بیس پروازی است بدین معنا که هواپیمای ایران ایر پس از ورود به کرمانشاه با تخلیه مسافران دیگر سریعا به تهران باز نمی‌گردد و با ماندن در کرمانشاه با حمل مسافر به مقصد تهران برمی‌گردد.

فرودگاه شهید اشرفی‌اصفهانی یکی از مهمترین فرودگاه‌هایی غرب کشور است که به طور هفتگی درحال خدمت‌رسانی به 140 پرواز مختلف داخلی و خارجی است، همچنین در سال‌های اخیر پروازهای منظمی به عتبات عالیات از فرودگاه کرمانشاه درحال انجام است که با وجود چنین ویژگی‌هایی فرودگاه بین@المللی کرمانشاه، یکی از 10 فرودگاه برتر در ایران معرفی شده است.

منبع :  با اندکی اضافات وتلخیص از فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو