پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرزانه شرفبافی: برنامه‌ای برای شرکت در انتخابات ندارم

تاریخ خبر: // کد خبر: 206345 // // // // // //


فرزانه شرفبافی: برنامه‌ای برای شرکت در انتخابات ندارم

فرزانه شرفبافی مدیرعامل سابق هما و سرپرست فعلی کیش ایر در خصوص شایعه حضورش در انتخابات پیش‌رو مجلس شورای اسلامی و کاندیداتوری اش از اردبیل این چنین گفت.


فرزانه شرفبافی: برنامه‌ای برای شرکت در انتخابات ندارم

بسیار عجیب است در حالیکه این روزها که سخت به اتفاق همکارانم در کیش ایر و سازمان منطقه آزاد کیش مشغول کار و برنامه ریزی برای مسافران و آماده شدن برای جشنواره تابستانی کیش و انتقال گردشگران هستیم ؛ مدام شایعه حضور من در انتخابات مطرح می شود. از اینکه  یک آذری و یک زن اردبیلی هستم بسیار به خود می بالم و قلبم به عشق مردم اردبیل می تپد اما شرفبافی آدم بی معرت و قدرنشناسی نیست .  هر چند که خودم را مستقل و فراجناحی می دانم اما در دولت تدبیر و امید به من اعتماد شد و یکی از مهمترین شرکت های تخصصی و پرجمعیت حساس کشور در صنعت هوایی به من سپرده شد و همیشه از این حسن نظر قدردان بوده ام و خواهم بود، از عشق و  لذت خدمت به مردمم بویژه زادگاه والدینم اردبیل، هرگز کاسته نخواهد شد اما با پذیرفتن مسئولیت و ماندن در صنعت هوایی در بخش دیگر از دولت مثل سازمان منطقه آزاد کیش ترجیحم خدمت و ماندن در دولت است.

فرزانه شرفبافی در خصوص وضعیت جدید هما و کیش ایر گفت :

من خودم را از خانواده صنعت هوانوردی می‌دانم و همیشه برای خانواده بزرگ هما آرزوی توفیق دارم ضمن اینکه این روزها دوستانم در هما وظیفه انتقال زوار و حجاج بیت ا… الحرام را در روزهای سخت برعهده دارند که احساس می کنم بیش از همیشه به آرامش احتیاج دارند و برای کاپیتان زنگنه و همکاران شان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم. شرفبافی در خاتمه در خصوص وضعیت کیش ایر نیز گفت : کیش ایر پتانسیل قابل توجه ای دارد و دیدگاه های ریاست عالیه سازمان بر جذب گردشگر وظیفه ما را در دو چندان می کند از این همین رو اقداماتی در خصوص توسعه ناوگان و تغییر و کیفیت سرویس دهی و انتخاب مسیرهای جدید از اهم برنامه هاست .

وی در پایان در خصوص اینکه استقبال عمومی مردم و گروه های سیاسی اردبیل از وی برای حضور در انتخابات مجلس  بالاست گفت : این پیام ها و نشان ها علامت خوبی است اما من فعلا خودم را آدم سیاسی نمی دانم و دوست دارم چهره اجرایی و آکادمیک باشم ، بعد جدایی از هما ، تمایل داشتم در صنعت هوانوردی کشور  و قطعا اردیبل کمک کنم .

وی در خاتمه از مهندس اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی و دکتر بانک دبیر محترم سازمان مناطق آزاد و دکتر مظفری در منطقه آزاد کیش به جهت فراهم آمدن حضورش در هواپیمایی کیش تشکر کرد.

منبع با اندکی اضافات و تلخیص : کن نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو