پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | نشست اضطراری در شرکت فرودگاه‎ها برگزار شد/ آماده‎باش فرودگاه‎های اهواز و آبادان در پی وقوع زلزله مسجد سلیمان

تاریخ خبر: // کد خبر: 206635 // // // //


نشست اضطراری در شرکت فرودگاه‎ها برگزار شد/ آماده‎باش فرودگاه‎های اهواز و آبادان در پی وقوع زلزله مسجد سلیمان

مدیرکل مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل از برقراری اولین جلسه اضطراری کارگروه تخصصی- تخصصی-فرعی مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در مورد زلزله مسجد سلیمان و آماده‎باش فرودگاه‎های اهواز و آبادان خبر داد.


نشست اضطراری در شرکت فرودگاه‎ها برگزار شد/ آماده‎باش فرودگاه‎های اهواز و آبادان در پی وقوع زلزله مسجد سلیمان

مدیرکل مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل از برقراری اولین جلسه اضطراری کارگروه تخصصی- تخصصی-فرعی مدیریت بحران و کمیته پدافند غیرعامل در مورد زلزله مسجد سلیمان و آماده‎باشز و آبادان خبر داد.

فرشید گلیج در گفتگو با روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، گفت: امروز 17تیر، پس از وصول خبر وقوع زلزلهای به قدرت 5.7 ریشتر در مسجد سلیمان به سرعت جلسه اضطراری مدیریت بحران را در سال 12:30، برگزار کردیم و با تماس با مدیران دو فرودگاه مجاور این منطقه یعنی اهواز و آبادان اطلاعات لازم دریافت شد و توصیههای لازم جهت مدیریت بحران ارائه شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه هر دو فرودگاه در شرایط عادی به سر میبرند و عملیاتی هستند توصیه شد که برای پروازهای احتمالی امداد و نجات آمادگی لازم را داشته باشند و همچنین بر بررسی صحت عملکرد سیستمهای زیربنایی فرودگاههای نامبرده برای اجرای عملیات در روز و شب تاکید شد.

گلبج با اشاره به اینکه اکنون هر دو فرودگاه در آمادهباش به سر میبرنند، افزود: برای همین تاکید شد که مدیران و مسئولان هر دو فرودگاه تا عادی شدن شرایط در محل خدمت حضور داشته باشند.

گفتنی است، این جلسه با حضور تعدادی از اعضای این کارگروه شامل علی شورمیج، معاون توسعه مدیریت و منابع، حمیدرضا سیدی، معاون برنامهریزی، نظارت و امور اقتصادی، محمد امیرانی معاون عملیات هوانوردی، فرشید گلیج مدیرکل مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و همچنین محمد الهینیا مدیر ایمنی، محمدرضا زحمتکشان، سرپرست اداره کل عمران و توسعه فرودگاهها  و قدرت مرادی، معاون اداره کل تجهیزات و سامانههای فرودگاهی برگزار شد.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو