پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اقدام عجیب مسافر عصبانی در فرودگاه! +فیلم

تاریخ خبر: // کد خبر: 207207 // // //


اقدام عجیب مسافر عصبانی در فرودگاه! +فیلم

مسافر خشمگین هواپیما که نتوانسته بود به موقع به پرواز خود برسد دست به اقدامی عجیب در سالن فرودگاه زد.


اقدام عجیب مسافر عصبانی در فرودگاه! +فیلم

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام عجیب یک مسافر در یکی از فرودگاه‌های کلمبیا را به تصویر می‌کشد. این مسافر که پس از گذشت ۳۰ دقیقه از پرواز هواپیما در فرودگاه حاضر شده بود در اقدامی غیرمتمدانه به یکی از کارمندان فروش بلیط حمله‌ور شد.

در این حادثه که در فرودگاه خوزه ماریا کوردووا در شهر ریونگرو (انتیوکیا) این کشور رخ داد این زن پس از حمله‌‌ور شدن به کارمند فرودگاه اقدام به شکستن کامپیوتر کرد.

ویدئویی که توسط این کارمند و با تلفن همراه تهیه شده است رفتار عجیب این مسافر را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که این زن در پشت کانتر قرار گرفته بود چند بار روی میز کوبید و سپس با کشیدن کامپیوتر این کارمند آن را محکم به میز کوبید و سپس به داخل پرت کرد. او سپس به همین شکل به کامپیوتر دیگری که در نزدیکی کانتر قرار گرفته بود آسیب وارد کرد.

این ویدئو نشان می‌دهد این زن که بسیار خشمگین است سپس با باز کردن درب تلاش می‌کند به صورت فیزیکی به این کارمند حمله کند. در ادامه یکی از ماموران فرودگاه وارد عمل شد و مانع ادامه درگیری می‌شود. بنا به گزارش رسانه‌های محلی کلمبیا این زن که اقدام به مصرف مشروبات الکلی کرده بود پرواز خود را که قرار بود با هواپیمای شرکت ویوا ایرلاینز انجام شود از دست داده بود. بنا به اعلام این شرکت هواپیمایی این مسافر ۳۰ دقیقه پس از برخاستن هواپیما در فرودگاه حاضر شده بود.

در ادامه این زن توسط ماموران پلیس فرودگاه بازداشت شد، اما گفته می‌شود او به دلایلی نامعلوم توسط ماموران پلیس بعداً آزاد شده است. این شرکت هواپیمایی این مورد را به بازرسان فرودگاه گزارش کرده است.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو