پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | منطقه ویژه اقتصادی پیام زمینه اشتغال زایی را در سال “رونق تولید” فراهم می کند

تاریخ خبر: // کد خبر: 207451 // // //


منطقه ویژه اقتصادی پیام زمینه اشتغال زایی را در سال “رونق تولید” فراهم می کند

نادر ثناگو مطلق مدیرعامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: با توجه به قابلیت ها و تسهیلات در نظر گرفته شده در این منطقه و سرمایه گذاری های صورت گرفته، بستر و زمینه لازم برای ایجاد اشتغال و رونق تولید در سالی که مزین به این شعار است، فراهم شده است.


منطقه ویژه اقتصادی پیام زمینه اشتغال زایی را در سال “رونق تولید” فراهم می کند

 نادر ثناگو مطلق امروز در جمع بانوان کارمند مجموعه فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام که به مناسبت هفته عفاف و حجاب سخن می گفت؛ از منطقه ویژه اقتصادی پیام به عنوان یکی از بستر های مهم در کشور برای ایجاد اشتغال در سال “رونق تولید ” نام برد و ادامه داد: با توجه به قابلیت ها و تسهیلات در نظر گرفته شده در این منطقه و سرمایه گذاری های صورت گرفته بستر و زمینه لازم برای ایجاد اشتغال و رونق تولید را در سالی که مزین به این شعار است فراهم کرده ایم .

ثناگو در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اهمیت موضوع حجاب و عفاف در یک جامعه اسلامی گفت: حجاب و عفاف تنها مختص بانوان نیست بلکه یک کلید واژه کلی و صفت کمالی است و تمام جنسیت ها را در بر می گیرد.

وی ادامه داد: بنده معتقدم عفاف و حجاب بعنوان یک مقوله دینی، فرهنگی و اجتماعی نیازمند فرهنگ سازی است و در شرایطی که جامعه درگیر تحریم های اقتصادی است نباید مقوله تهاجم فرهنگی مورد غفلت واقع شود.

مدیر عامل فرودگاه پیام در این جلسه گفت: امروز شاهد رونمایی از “طرح نو آفرین” به عنوان یکی از اقدامات ارزشمند وزارت ارتباطات و دولت برای بسترسازی حضور استارت آپ ها و اشتغال زایی در سطح کشور خواهیم بود.

ثناگو مطلق در پایان خاطرنشان کرد: در گام اول با توجه به راه اندازی این طرح؛ ایجاد اشتغال برای بیش از 60 هزار نفر پیش بینی شده است.

گفتنی است این طرح با شعار “همه باهم آینده روشن” امروز با حضور اسحاق جهانگیری معان اول رئیس جمهور و آذری جهرمی وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات، ثناگو مطلق  رئیس هیات مدیره و مدیر عامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام و جمعی از مدیران و کارشناس این حوزه در کتابخانه ملی رونمایی شد.

منبع : ایلنا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو