پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تخفیف های خرید بلیط پروازهای ایران ایر کدامند؟

تاریخ خبر: // کد خبر: 207520 // // //


تخفیف های خرید بلیط پروازهای ایران ایر کدامند؟

اگر تصمیم به خرید بلیط هواپیما ایران ایر گرفته اید، در واقع از میان ایرلاین های مختلف، با قدمت ترین ایرلاین را انتخاب نموده اید. ایران ایر اولین شرکت هواپیمایی است که در ایران اقدام به ارائه خدمات و انجام پرواز در مسیر های پروازی مختلف نموده است. این شرکت هواپیمایی نه تنها در ایران ، بلکه در خاورمیانه نیز از شرکت های هواپیمایی با قدمت محسوب می شود.


تخفیف های خرید بلیط پروازهای ایران ایر کدامند؟

اگر تصمیم به خرید بلیط هواپیما ایران ایر گرفته اید، در واقع از میان ایرلاین های مختلف، با قدمت ترین ایرلاین را انتخاب نموده اید. ایران ایر اولین شرکت هواپیمایی است که در ایران اقدام به ارائه خدمات و انجام پرواز در مسیر های پروازی مختلف نموده است. این شرکت هواپیمایی نه تنها در ایران ، بلکه در خاورمیانه نیز از شرکت های هواپیمایی با قدمت محسوب می شود.

ایران ایر، هواپیمایی ملی ایران یا هما از نام های این ایرلاین است. در حال حاضر این شرکت هواپیمایی ، بیش از 40 مسیر پروازی مختلف را پوشش می دهد و از جمله ایرلاین های فعال در سطح خاورمیانه و داخل کشور است. ایران ایر از نظر رکورد جا به جایی مسافر، از رقبای اصلی هواپیمایی ماهان محسوب می شود. ایران ایر سالانه بیش از 6 میلیون مسافر را جا به جا می نماید. عمده بلیط هواپیما داخلی و پرواز های داخلی این ایرلاین از فرودگاه مهرآباد و بیشتر پرواز های خارجی از فرودگاه امام خمینی انجام می شود. فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد، شهید دستغیب شیراز، شهید بهشتی اصفهان و شهید مدنی تبریز، از جمله کانون های پرواز این ایرلاین هستند. پرواز های این ایرلاین با شعار “رسالت هما، ایمنی شما” انجام می شود.

هنگام خرید بلیط هواپیما ایران ایر به لوگو آن توجه نمایید!

هر چند بعید است ولی اگر تا کنون به لوگو شرکت ایران ایر توجه ننموده اید، هنگام خرید بلیط هواپیما ایران ایر، این بار به لوگو این شرکت هواپیمایی ایرانی توجه نمایید. جالب است بدانید لوگو این ایرلاین، بارها در مسابقات بین المللی برنده جوایز معتبری شده است. لوگو ایران ایر پس از ارائه یک فراخوان و برگزاری یک مسابقه طراحی لوگو، به عنوان لوگو برتر منتخب و از سال 1341، به عنوان لوگو این ایرلاین ثبت شده است. ادوراد زهرابیان در 22 سالگی این لوگو را طراحی نموده است.

ر سال 2013، در اوج تحریم های هواپیمایی ایران، آژانس تخصصی خبر و اطلاعات حمل و نقلی ( اسکیفت) بررسی لوگوی هواپیمایی های مختلف از سراسر جهان را انجام و نتایج را به صورت گزارشی منتشر نمود. در این گزارش، لوگو ایران ایر، به عنوان برترین لوگو انتخاب و معرفی شد. پرنده این لوگو بسیار مشابه با توصیفات پرنده اساطیری ایران، هما، طراحی شده و به تصویر کشیده شده است.

خرید بلیط هواپیما ایران ایر، ایرلاینی با خدمات متنوع

اگر علاقمندید قبل از خرید بلیط هواپیما ایران ایر، با خدمات این ایرلاین آشنا شوید، باید بدانید این ایرلاین متنوع ترین خدمات را ارائه می نماید.  خدمات آموزشی ، خدمات واردات و صادرات بار، انجام پرواز های مسافربری، انجام پرواز های زیارتی و حج، ارائه خدمات تخصصی مهندسی و تعمیرات و خدمات کترینگ از جمله محور های خدمات متنوعی است که این ایرلاین ارائه می نماید و در نوع خود بی نظیر است.

این ایرلاین برای تامین رفاه حداکثری مسافران و مشتریان، سامانه های متعددی را برای رزرو بلیط هواپیما و پیگیری بار ها و محموله ها و برای رزرو هتل های خارجی ایجاد نموده است که می تواند به عنوان مزیت رقابتی این ایرلاین در مقایسه با سایر ایرلاین های ایرانی محسوب شود.

تخفیف های ویژه هنگام خرید بلیط هواپیما ایران ایر

خرید بلیط هواپیمای ایران ایر برای خانواده معظم شهدا و جانبازان دارای تخفیف 50%  می باشد. همچنین جانبازان عزیز می توانند از خدمات ویژه این هواپیمایی برای رفاه بیشتر بهره مند شوند. بلیط ایران ایر برای معمولان تحت پوشش بهزیستی نیز قابل ارائه تا تخفیف 50% می باشد. این ایرلاین تلاش نموده است تا تمامی نیاز این عزیزان را نیز پیش بینی نموده و جهت تامین رفاه حداکثری آنان برنامه ریزی نماید.

خرید بلیط هواپیما ایران ایر در مسیر های پروازی مختلف

شرکت هواپیمایی ایران ایر بیش از 20 مقصد پروازی از تهران به سایر شهر ها در ایران دارد که از این میان می توان به مشهد، تبریز، اصفهان، کیش، یزد، زاهدان و … اشاره نمود.

همچنین این ایرلاین دارای پروازهای مختلف از شهر های غیر از تهران به مقاصد مختلف در سطح ایران است که تحت عنوان پرواز های استانی در این ایرلاین دسته بندی می شوند. پرواز مشهد- یزد، اردبیل- مشهد، گرگان- زاهدان، اصفهان- شیراز و … از جمله این پرواز ها می باشند.

به هنگام خرید بلیط هواپیما ایران ایر بیش از 10 مقصد اروپایی به شما پیشنهاد می شود. استانبول، آنکارا، مسکو، رم، لندن، وین ، میلان و … از جمله این شهر ها می باشند. بیش از 10 مقصد آسیایی نیز برای این ایرلاین تعریف شده است که از این میان می توان به کراچی، دبی، دمشق، کویت و نجف اشاره نمود.

خدمات ویژه در خرید بلیط هواپیما ایران ایر

به هنگام خرید بلیط هواپیما ایران ایر، خدمات ویژه ای به شما پیشنهاد می شود که توسط این شرکت هواپیمایی برای تامین رفاه حداکثری مسافران در نظر گرفته شده است. این خدمات شامل ارائه خدمات به مسافران توانخواه، کودک بدون همراه، مسافرین دارای نوزاد، افراد با رژیم غذایی خاص، مسافر نیازمند صندلی اضافه، مسافران با حیوانات خانگی و مسافرین باردار می باشد. این خدمات با بهترین کیفیت ارائه شده و در نوع خود بی نظیر است.

عضویت در باشگاه مسافران در خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر 

اگر زیاد از سفر های هوایی استفاده می کنید، لازم است در خصوص خرید بلیط هواپیما هما بدانید که این ایرلاین برای مشتریان وفادار خود، امتیازات ویژه ای در نظر گرفته است. مسافران این ایرلاین می توانند با تکمیل فرم های عضویت در باشگاه این ایرلاین، از تخفیف ها و تسهیلات ویژه مسافران کثیرالسفر استفاده نمایید. پس از درخواست عضویت، عضویت شما در سه سطح آبی، نقره ای و طلایی تایید می شود و کارت عضویت به شما تحویل می شود. هر یک از این کارت ها مزایا و تسهیلات ویژه ای دارند. اضافه بار رایگان، استفاده از خدمات تشریفات اختصاصی، استفاده از حمل و نقل رایگان داخل شهری و … از جمله مزایای کارت طلایی است.

مراکز خرید بلیط هواپیما ایران ایر

شما می توانید با مراجعه به سایت این ایرلاین ، سایت های معتبر یا با مراجعه به آژانس های مسافرتی نسبت به خرید بلیط هواپیما ایران ایر اقدام نمایید.

منبع : فردا نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو