پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افزایش قیمتی در پرواز مشهد نداشته‌ایم/ قیمت بلیت در برخی مقاصد کمتر از نرخ میانگین

تاریخ خبر: // کد خبر: 207537 // // //


افزایش قیمتی در پرواز مشهد نداشته‌ایم/ قیمت بلیت در برخی مقاصد کمتر از نرخ میانگین

مسعود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اشاره به اُفت مسافران بخش هوایی در سه ماه ابتدایی سال جاری گفت: هم اکنون در بازار فروش بلیت هواپیما، نرخ‌ها در برخی از مقاصد زیر میانگین دامنه کف و سقف قیمتی است.


افزایش قیمتی در پرواز مشهد نداشته‌ایم/ قیمت بلیت در برخی مقاصد کمتر از نرخ میانگین

مسعود اسعدی سامانی با اشاره به اُفت مسافران در بخش هوایی در سه ماه گذشته بیان کرد: به دلیل ایجاد نوسانات ارزی قیمت و تعرفه بخش‌های خارجی بیشتر شده به همین دلیل میزان استقبال مسافران از این حوزه هم بسیار کاهش یافته است.
وی در ادامه افزود: شرکت‌های هواپیمایی علی رغم فشار‌های ناشی از تحریم سعی می‌کنند بهترین خدمات را به مسافران ارائه کنند.
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی در خصوص تغییر قیمت بلیت هواپیما در مسیر‌های خارجی اظهار کرد: هم اکنون نرخ‌هایی که در بازار برای بخش هواپیمایی وجود دارد، تغییر چندانی نکرده است، اما به دلیل آنکه تقاضای مسافر در این حوزه کاهش یافته است شرکت‌های هواپیمایی سعی کرده اند نرخ کلاس‌های پروازی خود را تغییر و یا افزایش دهند، اما این به معنای افزایش قیمت بلیت هواپیما نیست.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی تاکید کرد: هم اکنون در بازار فروش بلیت هواپیما، نرخ‌ها در برخی از مقاصد زیر میانگین دامنه کف و سقف قیمتی است.

وی یادآوری کرد: شرکت‌های هواپیمایی نرخ‌های خود را بر اساس عرضه و تقاضا کاهش و یا افزایش می‌دهند و در بسیاری از مواقع نرخ‌ها شناور است.

اسعدی سامانی خاطر نشان کرد: هم اکنون صندلی بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی خالی است، اما برای آنکه این شرکت‌ها بتوانند خدمات بهتری به مسافران ارائه دهند، قیمت‌های خود را افزایش نداده‌اند، اما نرخ‌های کلاسی پروازی خود را با کیفیت بسیار بیشتری ارتقاء داده‌اند.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی در خصوص قیمت بلیت هواپیما مشهد اعلام کرد: افزایش قیمتی در قیمت بلیت هواپیما مشهد از آذر ماه تاکنون نداشته ایم به گونه‌ای که حداکثر به قیمت ۷۰۰ هزار تومان و در برخی روز‌ها به قیمت ۳۰۰ هزار تومان به فروش رسیده است.
منبع : میزان

دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو