پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | توان فنی ایران تحریم های صنعت هوایی را کمرنگ کرده است

تاریخ خبر: // کد خبر: 208281 // // // //


توان فنی ایران تحریم های صنعت هوایی را کمرنگ کرده است

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: بخش مهمی از تاب آوری ها و مقاومت های صورت گرفته در گرو توان علمی، آموزشی و فنی بوده که توانسته تحریم ها را کمرنگ و قدرت ادامه مسیر را برای صنعت هوایی فراهم آورد.


توان فنی ایران تحریم های صنعت هوایی را کمرنگ کرده است

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری «علی عابدزاده» در مراسم تقدیر از برترین‌های صنعت هوایی، گفت: شما تجربه‌های فعال صنعت حمل و نقل هوایی هستید و پروازها از چند دهه گذشته تاکنون و از اکنون به بعد با آموزه‌ها و تأیید و اراده قانونمداری به حمل و نقل این کشور هم در سطوح داخلی و هم بین المللی انجام شده و می‌شود.

وی افزود: سازمان هواپیمایی کشوری به استناد توان و تجربه‌های شما قول میزبانی مردم را می‌دهد. هر کدام از شما را یک قاضی مجرب به شمار می‌آورد و همواره ایمنی و سطح رعایت مقررات و امتیازاتی را که در مجامع بین المللی کسب می‌کند را مرهون توان متخصصان سازمان هواپیمایی کشور و صنعت هوایی کشور می‌داند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه آموزش‌ها و منابع انسانی متخصص با فکر و اندیشه و تلاش این نیروها معنا می‌یابد، گفت: توان و تجربه شما متن شعار توسعه‌ای سازمان هواپیمایی کشور بوده و خواهد بود. ایمنی را به عنوان الزامی قطعی در نظر می‌گیریم و فرایندی که تعریف می‌کنیم باید رو به جلو و چشم اندازی قابل قبول برای ورود به رقابت‌ها باشد.

عابدزاده تصریح کرد: کمتر کسی می‌داند که بخش مهمی از تاب آوریها و مقاومت‌های صورت گرفته در گرو توان علمی، آموزشی و فنی بوده که توانسته تحریم‌ها را کم رنگ و قدرت ادامه مسیر برای صنعت را فراهم آورد و برای ما امری است مسلم که با داشتن چنین پتانسیل‌های ارزنده چرخ صنعت مسیر توسعه را طی می‌کند.

مقارن با تولد امام رضا (ع) از تعدادی از برترینهای صنعت حمل و نقل هوایی کشور در حوزه‌های پزشکی هوایی، خلبانی (TRE)، مراقبت پرواز، فنی و مهندسی، دیسپچر و ریترهای زبان هوانوردی تقدیر شد.

 

منبع:خبرگزاری ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو