پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بازدید معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام

تاریخ خبر: // کد خبر: 209302 // // //


بازدید معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام بازدید کرد.


بازدید معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام

سید ستار هاشمی معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات ، از مراکز صنعتی ( شرکت مادیران ، الکترو پاویر البرز، مرکز تشخیص سرطان پت اسکن) و بخش های مختلف فرودگاهی بازدید کرد.

 

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام بازدید کرد.

سید ستار هاشمی معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات ، از مراکز صنعتی ( شرکت مادیران ، الکترو پاویر البرز، مرکز تشخیص سرطان پت اسکن) و بخش های مختلف فرودگاهی بازدید
کرد.

دکتر هاشمی در جریان این بازدید از نزدیک شاهد پیشرفت و توسعه کارخانه در حال احداث مادیران بود .

با راه اندازی این کارخانه بیش 850 فرصت شغلی در منطقه ویژه اقتصادی پیام ایجاد خواهد شد .

وی همچنین از پروژه بلوار 90 متری بازدید به عمل آورد .طبق طرح جامع فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام این بلوار جهت دسترسی به اراضی بخش توسعه ای منطقه از جمله فاز 4 که شامل 7 زون میباشد ، ترمینال مسافری و دیگر راههای اصلی منطقه طراحی گردیده است.

پس از بازدید دکتر هاشمی به همراه دکتر ثناگو مطلق و اعضاء هیئت مدیره به منظور برگزاری جلسه هم همفکری و تعامل در سالن جلسات حضور یافتند.

در ابتدای این جلسه دکتر ثناگو مطلق ضمن معرفی مجموعه پیام و ایجاد زیر ساخت های توسعه ای منطقه به موضوع کریدور ict اشاره کرد و افزود : با توجه به چشم اندازی که پیام نسبت به حمایت از کسب و کارهای این حوزه دارد در حال آماده سازی زیر ساخت ها و توسعه فضای لازم است .

وی ادامه داد : ایجاد راه های دسترسی و اقدامات عمرانی جهت فراهم سازی زمینه و بستربرای حضور صنایع مربوط به حوزه ict از جمله مهم ترین برنامه های مجموعه پیام است که با سرعت در حال انجام است .

ثناگومطلق گفت : ایجاد اکو سیستم اقتصاد دیجیتال و حمایت از شرکت‌های خلاق حوزه ICT را از مهم ترین برنامه های پیام بر شمرد .

مهندس هاشمی ضمن قدردانی از تلاش و همت مسئولان فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: در حال حاضر اولویت اصلی وزارت ارتباطات ایجاد اشتغال در حوزه آی تی و آی سی تی است .

وی با اشاره به نقش پیام در ایجاد اشتغال در حوزه فناوری گفت : خوشبختانه امروز شاهد پیشرفت پروژه هایی بودم که با سرعت در حال انجام است و افتتاح آنها نوید بخش رونق تولید ، ایجاد اشتغال مولد و پایدار و توسعه فضای کسب و کار خواهد بود .

هاشمی همچنین به همدلی و همکاری دوجانبه بین سازمان فناوری اطلاعات و پیام اشاره کرد وافزد : سازمان فناوری اطلاعات آمادگی هرگونه همکاری با مجموعه پیام جهت استقرار شرکت های حوزه آی سی تی در این مجموعه را دارد .

 

 

منبع: کانال پیام البرز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو