پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برنامه پرواز زائران مازندران به حج تمتع ۹۸ بسته شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 209932 // // //


برنامه پرواز زائران مازندران به حج تمتع ۹۸ بسته شد

شب گذشته با به پرواز درآمدن هواپیمای حامل ۲۵۱ زائر مازندران، برنامه ۱۷ سورت پرواز زائران حج تمتع امسال این استان به پایان رسید و تمامی حجاج مازندران به مدینه منوره اعزام شدند.


برنامه پرواز زائران مازندران به حج تمتع ۹۸ بسته شد

مدیر کل فرودگاه‌های استان مازندران روز یکشنبه  گفت: برنامه پرواز هواپیماهای حامل زائران حج تمتع مازندران از ۲۲ تیر ماه آغاز شد و تا ساعت حدود ۲۴ دیشب، شنبه شب ادامه داشت.سعدالله وطن خواه افزود: آخرین پرواز انتقال زائران مازندران شب گذشته توسط هواپیمایی ایران ایر از فرودگاه دشت ناز ساری انجام شد و تمامی چهار هزار و ۲۶۰ زائر این استان به سفر حج تمتع اعزام شدند.

وی با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی اعزام زائران مازندران نسبت به سال گذشته، ادامه داد: این زائران با ۱۷ سورت پرواز به مدینه اعزام شدند.

به گفته مدیرکل فرودگاه های مازندران در مدت هشت روز اعزام زائران استان تمامی واحدهای فروگاهی به صورت شبانه روزی برای ارائه خدمات مطلوب به زائران و انجام بموقع پروازها تلاش کردند.وی با اشاره به اینکه تمام تلاش ها برای جلوگیری از تاخیر در پرواز صورت گرفت، افزود: بجز یک پرواز که به دلیل مشکل در بال هواپیما، انتقال زائران با هواپیمای جایگزین انجام شد تمامی پروازهای دیگر بموقع و سرساعت اعلام شده، صورت گرفت.

وطن خواه گفت: در این مدت به طور میانگین روزانه سه پرواز انتقال زائران مازندران از فرودگاه ساری به فرودگاه مدینه انجام شد.وی زمان آغاز بازگشت زائران مازندران را ۲۵ مرداد ماه اعلام کرد.

 

منبع:خبرگزاری ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید




برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو