پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | حمایت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های فعال در حوزه لجستیک

تاریخ خبر: // کد خبر: 210281 // // //


حمایت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های فعال در حوزه لجستیک

جمعی از مدیران شرکت شهر فرودگاهی در حوزه لجستیک و منطقه آزاد با حضور در کارخانه نوآوری آزادی ضمن بازدید، از فرآیند های سرمایه گذاری و همکاری با شرکت های دانش بنیان مطلع شدند.


حمایت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های فعال در حوزه لجستیک

محمدرضا کریمیان عضو هیات مدیره و راهبر لجستیک شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در حاشیه این بازدید با اشاره به اختصاص ٣٠٠ هکتار از اراضی شهر فرودگاهی برای ایجاد فضای کسب و کار گفت : برنامه ریزی ها برای جذب سرمایه گذار در این محدوده در حال انجام بوده و یکی از اولویت های مهم ما میزبانی از شرکت های دانش بنیان در این پهنه برای کمک به افزایش تولید ملی است.

کریمیان ادامه داد ایجاد پارک علم و فناوری در شهر فرودگاهی یکی از برنامه های مهم این مجموعه در راستای طرح جامع توسعه شهر فرودگاهی است و در این بخش بستر مناسب برای فعالیت شرکت های دانش بنیان و استارت آپ هایی که در حوزه لجستیک فعالیت دارند ایجاد می شود.

وی با اشاره به استقرار منطقه آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت : شرکت های دانش بنیانی که در این مجموعه فعالیت خواهند کرد از مزایای ویژه این مناطق بهره مند خواهند شد.

کریمیان افزود در حال حاضر فضای سرپوشیده ای به وسعت ۶ هزار متر مربع در کنار هتل های شهر فرودگاهی ایجاد شده و آماده هستیم تا این فضا را در اختیار شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه لجستیک قرار دهیم و در آینده این شرکت ها به پارک علم و فناوری شهر فرودگاهی منتقل خواهند شد.

گفتنی است، مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در ادامه از کارخانه نوآوری آزادی، فضاهای کاری اشتراکی، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های مستقر دراین مجموعه بازدید کردند.

 

منبع:شهرفرودگاهی امام خمینی


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو