پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انتصاب رییس و اعضای کارگروه توسعه دولت الکترونیک شرکت فرودگاه ها

تاریخ خبر: // کد خبر: 210381 // // //


انتصاب رییس و اعضای کارگروه توسعه دولت الکترونیک شرکت فرودگاه ها

با ابلاغ های جداگانه مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، رییس و اعضای کارگروه توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری منصوب شدند.


انتصاب رییس و اعضای کارگروه توسعه دولت الکترونیک شرکت فرودگاه ها

 با ابلاغی از سوی سیاوش امیرمکری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، حمیدرضا سیدی، معاون برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی به عنوان رییس و محمد امیرانی، معاون عملیات هوانوردی، مصطفی صفایی، معاون عملیات فرودگاهی، علی شورمیج، معاون توسعه مدیریت و منابع، رحمت اله فیروزی پور، مدیرکل حراست و امنیت فرودگاهی و مجید یارندی، سرپرست اداره کل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی، عباس مسیبی، سرپرست روابط عمومی و محمدرضا محمدیان (دبیر کارگروه) به عنوان اعضای کارگروه توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری منصوب شدند.

کارگروه توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری برای اجرای نقشه راه دولت الکترونیک (برنامه دوم نقشه راه اصلاح نظام اداری) تشکیل می شود.

از جمله وظایف کارگروه می توان به تهیه برنامه عملیاتی توسعه خدمات الکترونیک دستگاه شامل اهداف، اولویت ها، زمان بندی در سه سطح اطلاع رسانی، تعاملی و تراکنشی و پیشنهاد آن به کمیسیون راهبری دولت الکترونیک و راهبری استقرار آن پس از تصویب اشاره کرد.

همچنین اعضای کارگروه ملزم به برنامه ریزی برای مستندسازی و تهیه شناسنامه خدمات الکترونیکی دستگاه و راهبری اجرای برنامه، تعیین اولویت برای اصلاح فرآیندهای سرویس گرا مبتنی بر نقشه فرآیندهای دستگاه و تصویب راهبردها و برنامه توسعه دسترسی مردم به ارایه خدمات از طریق دفاتر پیشخوان، مجتمع های خدمات اداری و غیره هستند.

از دیگر مسوولیت های اعضای کارگروه توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری می توان به راهبری و نظارت بر پورتال و درگاه های خدمت رسانی دستگاه و ارزیابی و رتبه بندی آنها، مدیریت تعامل دستگاه با سایر دستگاه های اجرایی برای ایجاد پنجره واحد خدمات مشترک، راهبری اجرای آموزش مدیران، کارکنان و کارشناسان واحد فناوری اطلاعات دستگاه و کارگزاران ارایه خدمات دولتی و راهبری اجرای برنامه فرهنگسازی و توانمندسازی مردم در استفاده از خدمات الکترونیکی اشاره کرد.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو