پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرودگاه پیام به بهره‌برداری نهایی خواهد رسید

تاریخ خبر: // کد خبر: 210628 // // // //


فرودگاه پیام به بهره‌برداری نهایی خواهد رسید

رئیس سازمان هواپیمایی کشور گفت: با برنامه هایی که مسئولان فرودگاه پیام طی سال های اخیر داشته اند این فرودگاه به بهره برداری نهایی خواهد رسید.


فرودگاه پیام به بهره‌برداری نهایی خواهد رسید

علی عابدزاده صبح سه شنبه در جریان بازدید وزرای راه و ارتباطات از فرودگاه بیت المللی پیام، اظهار کرد: مقام معظم رهبری بر تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی تاکید دارند.

وی با اشاره به اهمیت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، گفت: از ظرفیت ها و امکانات موجود در کشور باید حداکثر استفاده را ببریم.

رئیس سازمان هواپیمایی کشور در بخش دیگری با اشاره به ظرفیت فرودگاه های کشور، گفت: ایجاد فرودگاه پیام برای استان البرز ظرفیتی ویژه محسوب می شود که باید برای توسعه حمل و نقل و هوایی از جمله مسافری، باری، تعمیر و نگهداری از آن استفاده شود.

عابدزاده با اشاره به حجم بالای مسافری فرودگاه های امام خمینی (ره) و مهرآباد، گفت: فرودگاه پیام با توجه به جمعیت استان البرز و همجواری با استان قزوین در جا به جایی مسافر می تواند نقش مهمی ایفا کند.

وی اضافه کرد: با برنامه هایی که مسئولان فرودگاه پیام طی سال های اخیر داشته اند این فرودگاه به بهره برداری نهایی خواهد رسید و قطعاً در توسعه استان البرز نقشی موثری خواهد داشت.

رئیس سازمان هواپیمایی کشور با تاکید بر نقش فرودگاه در توسعه مناطق، گفت: به یقین فرودگاه بین المللی پیام در زمینه بار، مسافر و یا تاسیساتی می تواند موفق باشد.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو