پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | با خرید یا اجاره هواپیما به دنبال گسترش پروازهای «هما» هستیم

تاریخ خبر: // کد خبر: 210899 // // // // //


با خرید یا اجاره هواپیما به دنبال گسترش پروازهای «هما» هستیم

معاون عملیات ایران‌ایر از گسترش فرکانس پروازهای این شرکت در صورت خرید و یا اجاره هواپیما خبر داد و گفت: در حال حاضر سه ایرلاین داخلی و یک ایرلاین خارجی پروازهای بین‌المللی این شرکت را در مقطع زمانی عملیات پروازهای حج تمتع را انجام می‌دهند.


با خرید یا اجاره هواپیما به دنبال گسترش پروازهای «هما» هستیم

معاون عملیات ایران‌ایر از گسترش فرکانس پروازهای این شرکت در صورت خرید و یا اجاره هواپیما خبر داد و گفت: در حال حاضر سه ایرلاین داخلی و یک ایرلاین خارجی پروازهای بین‌المللی این شرکت را در مقطع زمانی عملیات پروازهای حج تمتع را انجام می‌دهند.

کاپیتان حسن قاسمی در مراسم بازدید خبرنگاران از  تعویض موتور هواپیمای ایرباس ۳۰۰-۶۰۰ ایران‌ایر در پاسخ به سؤال خبرنگار این شبکه خبری مبنی بر این‌که کدام ایرلاین داخلی پروازهای خارجی هما را در زمان عملیات پروازهای حج تمتع انجام خواهد داد، گفت: هم‌اکنون شرکت هواپیمایی قشم‌ایر، ماهان، آسمان و شرکت هواپیمایی خارجی اطلس‌جت پروازهای اروپایی و آسیایی هما ارا انجام می‌دهند.

وی در ادامه در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر این‌که با توجه به مشکل سوخت‌گیری هما در فرودگاه‌های اروپایی امکان این‌که بعد از پروازهای حج بخشی از پروازهای اروپایی خود را توسط ایرلاین خارجی دیگری انجام بدهد وجود دارد، توضیح داد:  خیر ما بعد از عملیات پروازهای حج  پروازهای اروپایی خود را به مانند گذشته انجام خواهیم داد و نیازی به شرکت خارجی نداریم.

معاون عملیات ایران‌ایر، ابراز کرد: اما اگر ما بتوانیم هواپیمایی اجاره و یا خریداری کنیم می‌توانیم فرکانس پروازهای خود را گسترش بدهیم.

کاپیتان قاسمی با بیان اینکه پروژه خرید و اجاره هواپیما در دست داریم، تصریح کرد: ما در حال بررسی و کار روی این موضوع هستیم.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو