پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بازدید دکتر منطقی از سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی

تاریخ خبر: // کد خبر: 210982 // // //


بازدید دکتر منطقی از سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیر بازدید کرد.


بازدید دکتر منطقی از سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی

دبیر ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری امروز (چهارشنبه، ۲ مرداد) به همراه جمعی از معاونین و مدیران خود از بخش‌های مختلف این سازمان بازدید کرده و از نزدیک با طرح‌ها و پروژه‌های در دست ساخت آن آشنا شد.

در ابتدای این دیدار دکتر اصغری (رئیس سازمان خواجه نصیر)، دکتر روزبهانی (معاون پژوهشی)، مهندس خدادادی (معاون پشتیبانی) و دکتر محمدی میخوش (معاون فرهنگی) به همراهی منطقی پرداخته و به اتفاق از مرکز ساخت و تولید و گروه‌های پژوهشی این سازمان بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید دکتر منطقی به همراه  مهندس صفایی (معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها)، مهندس مومنی رخ (مشاور مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران)، مهندس اسفندیاری، مهندس اکبری، مهندس وفایی و گروهی از مدیرانشان از پروژه ها و طرح های در دست ساخت این سازمان از جمله طراحی و ساخت انواع الکتروموتورها، منابع تغذیه سوئیچینگ، فرستنده های رادیویی و گیت های کنترل تردد بازدید کرده و در جریان طراحی و ساخت آنها قرار گرفتند.

در سال گذشته تفاهم نامه‌ای مابین شرکت فرودگاه ها و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیر در راستای بومی سازی فناوری صنایع هوایی صورت گرفت که منجر به مبادله قرار داد بومی سازی ادوات سامانه بصری باند فرودگاهی شد. مقرر شد جهاددانشگاهی در طول سال جاری بومی سازی فناوری مذکور را به پایان رساند.

منبع : ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو