پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تغییر استراتژی کیش ایر در فروش صندلی به چارترکنندگان

تاریخ خبر: // کد خبر: 211359 // // //


تغییر استراتژی کیش ایر در فروش صندلی به چارترکنندگان

با آغاز مدیریت دکتر شرفبافی بر کیش ایر، شاهد توسعه مطلوب در این ایرلاین هستیم،در آخرین موارد قابل ذکر ، می توان به صحبت های مسیح‌الله صفا (رئیس جامعه هتلداران کیش) اشاره داشت. به گفته وی، جامعه هتلداران کیش با شرکت کیش ایر به توافق رسید که پروازهای چارتر را به چارترکننده‌هایی بدهد که تعهد کنند هتل‌ها را گارانتی کنند و اولویت را به هتل‌های جزیره بدهند.


تغییر استراتژی کیش ایر در فروش صندلی به چارترکنندگان

مسیح‌الله صفا (رئیس جامعه هتل داران کیش) با اشاره به انعقاد طرحی جدید برای چارترکنندگان پروازهای کیش، گفت: در جلسه‌ای که با فرزانه شرفبافی (مدیرعامل شرکت کیش ایر) داشتیم به این توافق رسیدیم که پروازهای چارتر را به چارترکننده‌هایی بدهد که تعهد کنند هتل‌ها را گارانتی کنند و اولویت را به هتل‌های جزیره بدهند. وقتی مسافر بیاید، هتل‌ها پر می‌شوند، با پر شدن هتل‌ها شاهد پر شدن بازارها، رستوران‌ها، مراکز گردشگری و… خواهیم بود که به تبع آن اقتصاد جزیره کیش می‌چرخد.

او معتقد است: با این کار نه تنها انحصار بوجود نمی‌آید بلکه هرکس که توانایی آوردن مسافر را دارد و دارای بند «الف» و «ب» است می‌تواند قرارداد ببندد و تعهد کند که اتاق‌های یک، دو یا هرچند هتل را که می‌تواند پر کند و در قبال آن پرواز چارتر بگیرد. اولویت اول، از هرکجای ایران و جهان به جزیره کیش خواهد بود.

صفا خاطرنشان کرد: امید است با این حرکت کیش ایر، شاهد استقبال و حضور سایر ایرلاین‌ها در این خط پروازی و اخذ چنین روشی برای چارکنندگانشان باشیم. اگر چنین شرایطی فراهم شود، قطعا با شکسته شدن قیمت‌ها روبه رو خواهیم بود.

او همچنین از تخفیف ۵۰ درصدی هتل‌های کیش به تناسب برگزاری جشنواره تابستانی خبر داد و گفت: کیش ایر نیز به چارترکنندگان خود تخفیف می‌دهد و به همین نسبت شاهد کاهش قیمت سفر به کیش خواهیم بود.

به گفته صفا، ظرف دو ماه آینده کیش ایر حداقل ۴ فروند هواپیما به مجموعه خود اضافه خواهد کرد.

منبع : ایلنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو