پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تست موفقیت آمیز فلایت های هواپیمای بویینگ ۴۰۰-۷۳۷

تاریخ خبر: // کد خبر: 212043 // // //


تست موفقیت آمیز فلایت های هواپیمای بویینگ ۴۰۰-۷۳۷

هواپیمای بویینگ ۴۰۰-۷۳۷ به ریجستر EP-CAP که چندی پیش بعد از انجام تعمیرات سنگین امریه‌ی صلاحیت پروازی ( LAP Joint AD ) با تکیه بر دانش و توانمندی متخصصین و مهندسین ایرانی در شرکت صنایع هواپیمایی ایران (صها) تست فلایت های خود را به صورت موفقیت آمیز انجام داده بود ، امروز به ناوگان عملیاتی شرکت بازگشت و اولین پرواز خود را در مسیر تهران – اهواز انجام داد.


تست موفقیت آمیز فلایت های هواپیمای بویینگ ۴۰۰-۷۳۷

هواپیمای بویینگ ۴۰۰-۷۳۷ به ریجستر EP-CAP که چندی پیش بعد از انجام تعمیرات سنگین امریه‌ی صلاحیت پروازی ( LAP Joint AD ) با تکیه بر دانش و توانمندی متخصصین و مهندسین ایرانی در شرکت صنایع هواپیمایی ایران (صها) تست فلایت های خود را به صورت موفقیت آمیز انجام داده بود ، امروز به ناوگان عملیاتی شرکت بازگشت و اولین پرواز خود را در مسیر تهران – اهواز انجام داد‌‌‌‌‌‌. این پرواز به کاپیتانی آقایان علیرضا خانجانی، منصور محمدی و خلبان دوم آقای احسان رضایی و مهندس آقای بهمن صادقی انجام شد.
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
‌ بویینگ ۷۳۷ یکی از محبوب‌ترین تولیدات هواپیما سازی بویینگ است که بیش از ۱۰,۰۰۰ فروند از آن در مدلهای مختلف تولیده شده است و صد ها ایرلاین در سراسر دنیا کاربر این هواپیما هستند. لازم بذکر است هواپیمایی کاسپین دارای یکی از گسترده‌ترین شبکه‌ی پروازی داخلی به اقصی نقاط کشور با بهره گیری از ناوگان بویینگ ۷۳۷ و مکدانل داگلاس ام دی ۸۰ می باشد.

 

منبع: کانال Caspian Airlines @


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو