پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | امام جمعه ارومیه: با استفاده از ظرفیت‎های استانی، فرودگاه ارومیه رونق یابد

تاریخ خبر: // کد خبر: 212147 // // //


امام جمعه ارومیه: با استفاده از ظرفیت‎های استانی، فرودگاه ارومیه رونق یابد

حجت الاسلام قریشی در سخنان خود با اشاره به اینکه مسئله تقوا در قرآن کریم به دفعات اشاره شده است، گفت: تقوی الهی مسئولان در سرنوشت مردم تاثیرگذار است و اگر مدیران و زیرمجموعه آنها کارهای خود را بر اساس تقوا و خدا ترسی پیشه کنند مدیریت موفقی با رنگ و بوی خدایی خواهند داشت.


امام جمعه ارومیه: با استفاده از ظرفیت‎های استانی، فرودگاه ارومیه رونق یابد

در دیدار مسئولان فرودگاه ارومیه با نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه ارومیه، حجت الاسلام قریشی با اشاره به وجود ظرفیت‎های خوب استانی گفت: با افزایش ارتباطات و تعاملات باید برای افزایش پرواز و رونق فرودگاه ارومیه اقدام شود.

به گزارش روابطعمومی فرودگاههای استان آذربایجان غربی، حجت الاسلام قریشی در سخنان خود با اشاره به اینکه مسئله تقوا در قرآن کریم به دفعات اشاره شده است، گفت: تقوی الهی مسئولان در سرنوشت مردم تاثیرگذار است و اگر مدیران و زیرمجموعه آنها کارهای خود را بر اساس تقوا و خدا ترسی پیشه کنند مدیریت موفقی با رنگ و بوی خدایی خواهند داشت .

وی با اشاره به وضعیت پروازها گفت: یکی از مسائلی که جا دارد در فرودگاههای استان به آن توجه ویژه شود سر و سامان دادن وضعیت پروازها، افزایش پروازها و برقراری پروازهای در زمان مناسبتر است تا موجب خدمت رسانی بهتر و رضایت مردم استان شود.

ولی فقیه استان و امام جمعه ارومیه افزود: با استفاده از ظرفیتهای استانی و افزایش ارتباطات و تعاملات بیشتر با مقامات استانی، میتوان وضعیت فرودگاه را به شرایط مطلوبتری رساند و در این جهت دفتر نمایندگی ولی فقیه نیز آمادگی هر گونه همکاری را دارد .

در ادامه مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان غربی همزمانی حضور خود در این سمت و توفیق میزبانی زائران خانه خدا را به فال نیک گرفت و گفت: تلاش میکنیم با کمک دیگر ارگانهای مستقر در فرودگاه همچون سپاه حفاظت هواپیمایی استان، پلیس فرودگاههای استان و همچنین سایر ارگانهای دخیل در عملیات حج میزبان خوبی برای زائران گرامی باشیم و امور آنها با سرعت و سهولت انجام شود.

محمدعلی نائل قراملکی با اشاره به جمعیت استان و تجهیزات، تاسیسات زیرساختی و سامانههای کمک ناوبری مناسب موجود در فرودگاه ارومیه افزود: تلاش خواهیم کرد با ایجاد رقابت سالم در بین شرکتهای هواپیمایی شاهد افزایش پرواز از این فرودگاه باشیم.

گفتنی است؛ این دیدار 5 مرداد و با حضور عوامل فرودگاهی شامل معاون عملیات هوانوردی، رئیس اداره حراست، امام جماعت فرودگاه، فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی استان و جانشین فرمانده پلیس فرودگاههای استان انجام شد.

منبع :  با اندکی  اضافات و تلخیص از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو