پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مصائب تاخیر پرواز برخی ایرلاین‌ها به روایت مدیر فرودگاه مهرآباد

تاریخ خبر: // کد خبر: 213610 // // // // // //


مصائب تاخیر پرواز برخی ایرلاین‌ها به روایت مدیر فرودگاه مهرآباد

مدیرکل فرودگاه مهرآباد عنوان کرد: در چند هفته اخیر شرکت هواپیمایی ایران ایرتور و آتا یکی از نامنظم‌ترین ایرلاین‌ها بودند که حتی بنده آقای اسلامی وزیر راه و شهرسازی را جریان این موضوع قرار دادم.


مصائب تاخیر پرواز برخی ایرلاین‌ها به روایت مدیر فرودگاه مهرآباد

آمار پروازهایی که به صورت ماهانه از میزان تأخیرهای شرکت‌های هواپیمایی داخلی توسط سازمان هواپیمایی کشوری منتشر می‌شود گویای وضعیت نامطلوب تأخیرهای پروازهاست؛ در این میان برخی از ایرلاین‌ها با قدرت تمام روند ادامه‌دار تأخیرهای پروازی خود را پیش گرفته‌اند که ظاهراً شرکت هواپیمایی آتا و ایران ایرتور در این میان پیشتازند.

میرسعید صفی نیا، مدیرکل فرودگاه مهرآباد در رابطه با واکنش به این میزان حجم تأخیرها که صدای بسیاری از مسافران را درآورده است، به خبرنگار ما می‌گوید: مسئولیت پذیرش و پاسخگویی به تأخیرهای پروازی سازمان هواپیمایی کشوری است و ما نیز به صورت مرتب گزارش تأخیر پروازها را به سازمان هواپیمایی کشوری ارائه می‌دهیم.

وی در ادامه افزود: سازمان هواپیمایی کشوری نیز باید این تأخیرها را بررسی و برخورد کند؛ به طور مثال روز گذشته نیز ما به دلیل تأخیر پروازی ایران ایرتور و ماهان درگیر بودیم.

صفی‌نیا می‌گوید: دردسر تأخیر پروازها با بنده است؛ پرواز تأخیر می‌خورد مسافران به ترمینال می‌آیند و دادوفریاد و ناسزا را به ما می‌گویند و در و پنجره و مانیتور ترمینال را می‌شکنند.

مدیرکل فرودگاه مهرآباد اضافه کرد: همین سال گذشته مسافران به دلیل تأخیر پرواز هواپیمایی تابان مانیتور ترمینال شماره 4 را شکستند.

او اعلام کرد: در چند هفته اخیر شرکت هواپیمایی ایران ایرتور و آتا یکی از نامنظم‌ترین ایرلاین‌ها بودند که حتی بنده آقای اسلامی وزیر راه و شهرسازی را جریان این موضوع قرار دادم.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو