پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرود نفس‌گیر هواپیما در فرودگاه مه‌آلود لندن! +فیلم

تاریخ خبر: // کد خبر: 215634 // // //


فرود نفس‌گیر هواپیما در فرودگاه مه‌آلود لندن! +فیلم

هواپیمای مسافربری امارات هنگام فرود در فرودگاه با خروج ناگهانی از توده‌ای ابر، صحنه‌ای وحشتناک در مقابل چشمان شاهدان عینی رقم زد.


فرود نفس‌گیر هواپیما در فرودگاه مه‌آلود لندن! +فیلم

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه فرود نفس گیر یک فروند هواپیمای مسافربری امارات ایرلاینز در یکی از فرودگاه‌های انگلیس را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو که توسط خلبانی با نام «تام جونز» و با تلفن همراه تهیه شده است مشاهده می‌شود این هواپیمای بوئینگ ۳۸۰ هنگام فرود با خروج ناگهانی از توده‌ای ابر نزدیک به زمین ( مه ) صحنه‌ای وحشتناک را در مقابل چشمان شاهدان عینی در فرودگاه لندن رقم می‌زند.

این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که قسمتی از آسمان فرودگاه با توده‌ای بار غلیظ پوشیده شده است ناگهان این هواپیما از داخل ابر‌ها خارج می‌شود. ابتدا صفحه شرکت هواپیمایی امارات ایرالاینز که دارای ۱.۲ میلیون فالوور است این ویدئو را با کپشن “اکنون این ویدئو نشان می‌دهد چطور می‌توان یک ورودی باشکوه ایجاد کرد” منتشر کردد. این ویدئو تاکنون بیش از ۵۰۰۰۰ بیننده داشته است. پس از انتشار ویدئو کاربران این فرود را باشکوه و تماشایی توصیف کردند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: “دیوانه کننده است. چه ویدئوی محشری. ”

گفتنی است؛ این هواپیما از فرودگاه دبی به مقصد لندن پرواز کرده بود.

منبع : باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!


آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین