پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اسفندیار: کاری می‎ کنیم که بماند نه اینکه بمانیم

تاریخ خبر: // کد خبر: 215979 // // // //


اسفندیار: کاری می‎ کنیم که بماند نه اینکه بمانیم

علی شورمیج با اشاره به تغییرات اخیر انجام شده در این معاونت گفت: با بررسی‎هایی که با مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی داشتیم، متوجه شدیم بیش از 30 درصد از وظایف این اداره کل صرف امور رفاهی می‎شود و این عدد بزرگی بود که ما را بر آن داشت تا با توجه به اهمیت این حوزه و نیاز به رشد و چابکسازی آن طرح استقلال آن از این اداره کل و ایجاد مدیریت رفاه و خدمات پشتیبانی را مطرح کنیم که خوشبختانه در هیات مدیره نیز تصویب و ابلاغ شد.


اسفندیار: کاری می‎ کنیم که بماند نه اینکه بمانیم

معاون توسعه مدیریت و منابع در مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت رفاه و خدمات پشتیبانی، امور رفاهی را یکی از مهمترین حوزه‎ها برای خدمت‎ به کارکنان و ایجاد رضایت شغلی در آنها عنوان کرد.

  علی شورمیج با اشاره به تغییرات اخیر انجام شده در این معاونت گفت: با بررسیهایی که با مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی داشتیم، متوجه شدیم بیش از 30 درصد از وظایف این اداره کل صرف امور رفاهی میشود و این عدد بزرگی بود که ما را بر آن داشت تا با توجه به اهمیت این حوزه و نیاز به رشد و چابکسازی آن طرح استقلال آن از این اداره کل و ایجاد مدیریت رفاه و خدمات پشتیبانی را مطرح کنیم که خوشبختانه در هیات مدیره نیز تصویب و ابلاغ شد.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود و فشار آن بر کارکنان و بازنشستگان گفت: وظیفه ما است که با فراهم کردن خدمات رفاهی به یاری همکاران بپردازیم و فشارها را بر آنها کاهش دهیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع از آقای بابازاده مدیریت پیشین به عنوان فردی زحمتکش، پرتلاش و پای کار یاد کرد و گفت: این تغییر برای تعالی اهداف شرکت و به ثمر رساندن انتظارات موجود رخ داده است. وی افزود: به دلیل تعدد مراجعات و حساسیت نتایج، فعالیت برای همکاران در حوزه رفاهی بیش از دیگر بخشها خودنمایی میکند.

شورمیج با اشاره به اینکه سرپرست امور رفاهی و خدمات پشتیبانی، 23 سال سابقه کار دارد، گفت: امیدوارم آقای اسفندیار با تجربه و نگرشی که به امور مالی و اقتصادی در رفاه کارکنان دارند، با ایجاد یک هماهنگی و تعامل داخلی و همچنین نگاه یکسان به همه کارکنان شرکت در حوزههای مختلف، موجب افزایش رفاه همکاران شوند.

در ادامه مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای محمد بابازاده گفت: یکی از اولویتهای مدیرعامل توجه به سرمایه انسانی و منابع انسانی در شرکت است و برای همین لزوم انجام اقداماتی در دو حوزه اجرایی و ساختاری احساس شد.

احمد مظفر ادامه داد: تاکنون در حوزه اجرایی با حمایتهای آقای شورمیج و آفای امیرمکری اقدامات خوبی انجام شده است و در حوزه ساختاری نیز با مشورت معاونت توسعه مدیریت و منابع  و موافقت مدیرعامل طرح تغییرات ساختاری را به هیات مدیره ارسال کردیم که خوشبختانه با همراهی آنها تصویب و برای اجرا ابلاغ شد.

در بخش دیگری از این مراسم سرپرست مدیریت رفاهی و خدمات پشتیبانی با قدردانی از اعتمادی که به وی شده است، گفت: امیدوارم بتوانیم در کنار یکدیگر برای دستیابی به اهداف رفاهی شرکت، متناسب با برند و جایگاه کارکنان آن تلاش کنیم.

جعفر اسفندیار با اشاره به اینکه با استفاده از تجربیات خارج و داخل مجموعه میتوان برای اقدامات بهتر برنامهریزی کرد، گفت: آقای بابازاده تلاشهای زیادی کردهاند و امیدوارم بتوانم از تجربیات و دانش ایشان و دیگر همکاران برای برنامهریزی و اجرای کارها استفاده کنم. وی همچنین یکی از اولویتهای اصلی خود را موضوع بیمه بیان کرد و گفت: کارکنان و بازنشستگان نباید وقتی به بیمارستان میروند دغدغه دیگری به جز درمان داشته باشند و باید امور بستری و پرداختهای آنها به خوبی مدیریت شود.

اسفندیار با بیان اینکه در قانون خاص بخش رفاهی و زیرسازی برای نیازهای مهم و اصلی آن پیگیری خواهد شد، گفت: ما باید برای افزایش و بهبود کیفیت خدمات رفاهی برای کارکنان و بازنشستگان در شهرستانها با تعیین یا تقویت نمایندگان امور رفاهی در فرودگاهها اقدام کنیم.

وی در پایان فراهم کردن امکانات برای امور ورزشی، تفریحی، گردشگری و اسکان را از دیگر موارد مهم برای برنامهریزی و اقدام در رفاه دانست و گفت: از امروز در رفاه «کاری میکنیم که بماند نه اینکه بمانیم» و این شعارمان خواهد بود.

گفتنی است، این مراسم امروز، 15 مرداد، با حضور مدیران و رؤسای مجموعه معاونت توسعه مدیریت و منابع در سالن جلسات روابط عمومی برگزار شد.

منبع :   بااندکی اضافات و تلخیص از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو