پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تور کیش جذاب‌ترین تور در پاییز و زمستان

تاریخ خبر: // کد خبر: 216428 // // //


تور کیش جذاب‌ترین تور در پاییز و زمستان

تور کیش یکی از جذاب‌ترین تورها در پاییز و زمستان است. تور کیش می‌تواند برای بسیاری از گردشگران در این فصل‌ها جذاب باشد؛ زیرا این جزیره از آب‌وهوای بسیار مطلوبی در پاییز و زمستان برخوردار است. هتل کیش یکی از مهم‌ترین نکات تور کیش هست؛ زیرا با انتخاب هتل کیش آسایش و راحتی بیشتری را می‌توان تجربه کرد. سفر به جزیره برای بعضی دیگر می‌تواند جنبه تجارت داشته و برای بعضی دیگر جنبه درمان داشته باشد.


تور کیش جذاب‌ترین تور در پاییز و زمستان

تور کیش می‌تواند برای بسیاری از گردشگران در این فصل‌ها جذاب باشد؛ زیرا این جزیره از آب‌وهوای بسیار مطلوبی در پاییز و زمستان برخوردار است. هتل کیش یکی از مهم‌ترین نکات تور کیش هست؛ زیرا با انتخاب هتل کیش آسایش و راحتی بیشتری را می‌توان تجربه کرد. سفر به جزیره برای بعضی دیگر می‌تواند جنبه تجارت داشته و برای بعضی دیگر جنبه درمان داشته باشد.

بسیاری از هتل‌های کیش طرف قرارداد با این سایت هستند. ازاین‌رو می‌توان تور کیش و هتل کیش را با قیمتی مناسب انجام داد. گردشگران با رزرو این تور می‌توانند لحظه‌های شاد و مفرحی را سپری کنند؛ زیرا جزیره کیش یکی از زیباترین جزیره‌های مرجانی در ایران هست. این جزیره مفرح برای گردشگران تور خود مکان‌هایی را برای تفریح و سرگرمی ایجاد کرده است. با کیش لندیار همراه باشید.

تور کیش ارزان دقیقه ۹۰

منظور از تور کیش ارزان دقیقه ۹۰ برگزاری تور با قیمتی مناسب است. البته در اذهان مردم جا افتاده است که تور کیش دقیقه ۹۰ ارزان‌ترین راه برای سفر به جزیره کیش هست؛ اما این تفکر همیشه درست نیست، بلکه در مواقعی هم می‌تواند گران‌تر باشد. به‌عنوان‌مثال تور کیش همراه با پرواز فرست کلاس می‌تواند بسیار ارزان باشد. ازاین‌رو افرادی که نمی‌توانند این پرواز را به‌صورت سیستمی بخرند بهتر است تور کیش دقیقه ۹۰ را امتحان کنند.

تور کیش از تهران

تهران مهم‌ترین شهر ایران است که تور کیش از تهران را با بیشترین پرواز انجام می‌دهد. دلیل آن‌هم وجود دو فرودگاه بزرگ در تهران هست. فرودگاه امام و فرودگاه مهرآباد از بزرگ‌ترین فرودگاه‌های ایران هستند. بیشترین پروازهای هواپیمایی کیش از تهران است. ازاین‌رو تور کیش از تهران می‌تواند بسیار ارزان‌تر از دیگر شهرهای ایران باشد.

تور کیش از مشهد

مطمئنا شهری مثل مشهد گردشگران زیادی دارد که به‌واسطه حضور امام هشتم در این سرزمین است؛ اما بعضی از زائران و مردم مشهد برنامه‌ای برای سفر به جزیره کیش دارند. همین امر موجب می‌شود تور کیش از مشهد با سیل عظیمی از مردم مواجه شود؛ اما پروازهای تور کیش از مشهد کمتر از تهران هست. تمام این عوامل دست‌به‌دست هم می‌دهند تا هزینه سفر به جزیره کیش افزایش پیدا کند.

تور کیش از اصفهان

اصفهان شهری است که پر از تاریخ گهربار ایران است. بعضی گردشگران تمایل دارند بعد از گشت‌وگذار در اصفهان سفری به جزیره کیش داشته باشند. همین دلیل باعث می‌شود تور کیش از اصفهآن‌هم انجام شود. فرودگاه شهید بهشتی اصفهآن‌هم پروازهایی را به سمت کیش انجام می‌دهد؛ اما ممکن است این پروازها گران باشد چون اعزام هواپیما از فرودگاه اصفهان بسیار کم هست.

پس با توجه به این مسئله گردشگران تور کیش باید هزینه‌های این سفر را با خود بسنجند.

تور کیش از اهواز

تور کیش از اهواز شاید به دلیل نزدیک بودن به جزیره کیش ارزان باشد؛ اما این طرز فکر کمی اشتباه است؛ زیرا قیمت تور کیش به مسافت کم یا زیاد شهرها بستگی ندارد. بلکه نرخ این تورها فصلی هست. ازاین‌رو شاید گردشگران جزیره با خود تصور کنند هزینه سفر به کیش با هواپیما از اهواز ارزان‌تر است؛ اما راهی وجود دارد که تور کیش از اهواز برای شما مناسب دربیاید. آن‌هم سفر به جزیره با اتوبوس هست. گردشگران به دلیل مسافت کم می‌توانند با این سفر زمینی تور کیش و هتل کیش را با کمترین هزینه انجام دهند.

تور کیش از کرمانشاه

کرمانشاه، شهری خوش آب‌وهوا که بیستون معروف و تیشه فرهاد در آن جلوه می‌کند. همین امر موجب می‌شود تا گردشگران بسیاری به این شهر سفر کنند. ولی ممکن است بعد از تفریح در کرمانشاه بخواهند تور کیش از کرمانشاه را انجام بدهند؛ زیرا جزیره کیش تفریحات و سرگرمی‌های بی‌شماری را برای گردشگران فراهم کرده است. همین دلیل باعث شده تا گردشگران داخلی و خارجی بسیاری وسوسه شوند تا تور کیش از کرمانشاه را انجام دهند.

 

منبع : ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو